Zpět na blog
Novinky

Vše o našem předplatném online kurzů

Martina Baumann
16.01.2017
8 minut čtení
Vše o našem předplatném online kurzů
Po naší vánoční a koncoroční akci na předplatné online kurzů jsme se pro velký úspěch rozhodli v této akci pokračovat i nadále. Nyní ti přinášíme jednoduchý přehled toho, co o předplatném online kurzu potřebuješ vědět. V tomto blogu najdeš všechny odpovědi, které by tě mohly zajímat. Pokud i přesto nenajdeš všechny informace, hlavu vzhůru! Stále jsme tady pro tebe na našem chatě nebo emailem, stačí napsat.

Zaplať pouze 5000 Kč a získej online kurzy v hodnotě více než 1200 Kč
Začněme tím, že v případě, že si koupíš naše předplatné ve zmiňované ceně, tak máš všechny výhody na celý rok – získáš neomezený přístup do všech online kurzů a to nejen těch aktuálních, ale i připravovaných v roce 2017, jejichž hodnota je více než 1 200 Eur. Přístup je neomezen na 12 měsíců od objednávky a získáš přes 150 hodin videa a více než 500 kapitol.

249 Eur na rok je necelých 21 Eur na měsíc, je to částka, za kterou získáváš přístup k obrovskému množství informací a know-how. Ber to jako investici do sebe a do svého rozvoje. Pomocí těchto kurzů se můžeš naučit dělat webové stránky, programovat, dělat grafiku. Následně se můžeš uchytit v různých IT firmách nebo rozjet vlastní online nebo offline byznys. Na co čekat? Začni už dnes 💪

Důvěra a garance
Jak nejlépe se buduje důvěra? Tím, že plníme to, co jsme ti na začátku slíbili. A v případě, že nebudeš spokojen a naše online kurzy se ti nebudou líbit, nabízíme řešení. Pojmenujme to „zkušební doba“, kdy máš dostatek času na to, abys zjistil, co ti kurzy mohou dát. Nehrajeme si na „tichého brouka“. Garance je důležitá a nám záleží na tvé spokojenosti. Garantujeme ti vrácení peněz. Stačí, když do 14 dnů od přijetí objednávky napíšeš e-mail a požádáš o vrácení celé částky.

Objednáš, zaplatíš a máš přístup
Jak si koupíš předplatné? Stačí kliknout na Objednat, vyplnit objednávku, následně obdržíš mail s potřebnými informacemi a pak už je třeba jen uhradit předplatné. Po zaplacení máš aktivovaný přístup do Learn2Code, kde už si vybíráš online kurzy podle sebe.

Přístup získáváš na 12 měsíců a když se bude blížit datum vypršení tvého přístupu, předplatné budeš moci samozřejmě prodloužit i na dalších 12 měsíců. Kurzy budou neustále přibývat.
Přečti si, jaké kurzy momentálně nabízíme a jaké připravujeme
A které online kurzy jsou momentálně v nabídce?
Máme pro tebe připravenou šťastnou třináctku čtrnáctku, právě teď si můžeš vybrat ze 13 14 kurzů. Aktuálně ti nabízíme tyto online kurzy:

Připravujeme spoustu nových kurzů
Sledujeme trendy a trh, poučujeme naše studenty online kurzů, a záleží nám na tom, abychom ti mohli nabídnout stále něco nového. V letošním roce připravujeme hned několik novinek. Již zanedlouho budeš mít k dispozici následující online kurzy:

Visual Design Print – díky kurzu si umíš vytvořit vlastní logo, letáčky, plakáty a prezentační brožuru pro svůj byznys.

Design mobilních aplikací UI/UX - v tomto kurzu můžeš svůj nápad na mobilní appku otestovat ještě před programováním.

Design webových aplikací UI/UX – dobrý design aplikace je základem pro její efektivní vývoj, v tomto online kurzu zjistíš, jak na to.

Videomaker (Adobe Premiere Pro) – udělej si vlastní video z dovolené nebo firemní párty a rozjeď svůj Youtube kanál.

Video animator (Adobe After Effects) –
chceš mít animovaná videa, efekty a jiné vychytávky jako profesionál? Tak potom tento online kurz je pro tebe ten pravý.

Videomaker Pro/pro pokročilé – jen pro opravdové fajnšmekery od profesionální techniky produkce videa a efekty z filmů.

Databáze/SQL + NoSQL – kurz zaměřený na data a práci v nejpoužívanějších databázích. Tento kurz pro tebe připraví Yablko.

Základy programování – nauč se základy programování od profíka. To co se naučíš v tomto online kurzu využiješ v každém programovacím jazyce.

Preprocesory (Sass a LESS) – kurz pro Webrebely, ve kterém se zdokonalí v efektivním kódování fron-endu.

JavaScript Series – velký online kurz JavaScript a jednoho z jeho nejframeworků (Angular/React/Vue/…) od Yablka.

Android Developer – online kurz pro nejrozšířenější mobilní platformu od základů až po hotovou aplikaci.

Kurzy online marketingu
Kromě výše uvedených online kurzů však máme další plány. Připravujeme také kurzy na různá témata z online marketingu. Uvědomujeme si, že právě toto je oblast, bez které se v informačních technologiích neobejdeš. Chceme, abys také uměl prodat a zpropagovat svůj nápad, svou webstránku nebo mobilní aplikaci, všechno to, co se u nás naučíš. S tím ti jistě pomohou naše připravované kurzy online marketingu, máš se na co těšit 😉

Všechny info a přihlašování do předplatného najdeš tu. Máš nějaké dotazy nebo nejasnosti? Klidně nám pošli email :)

Martina Baumann

Som predovšetkým novinárka, pracovala som napríklad v TASR, v Učiteľských novinách, externe spolupracujem s niekoľkými webmi. Venujem sa rôznym oblastiam - v poslednom čase však najmä vzdelávaniu. Nerozumiem IT, neviem naprogramovať webstránku ani mobilnú aplikáciu, napriek tomu o IT rada a veľa píšem. 


Mohlo by tě zajímat

Ozoboti v akcii
Novinky
16.09.2016
Skillmea tím

Ozoboti v akcii

Zalistujme trochu v našich pamätiach a vráťme sa do detských čias, keď mal každý veľké sny. Určite veľa dušičiek túžilo po svojom vlastnom robotovi, super kamošovi, ktorého si môže so sebou kamkoľvek zobrať. Možno sme si vtedy ani nevedeli predstaviť, že sa stanú mini pomocníkmi našich ratolestí a touto cestou si budeme aj my môcť splniť detský sen. Náš lektor Ľuboš prišiel jeden deň so záhadnou krabičkou v ruke a iskričkami v očkách, keď krabička odhalila svoje tajomstvo, hneď sme ho zavalili desiatkami otázok. Čo je to čudo?Pokročilá robotika, pekne dizajnovo zaobalená a natlačená do šikovného robota s menom Ozobot. V Learn2Code sme si ho hneď začali testovať, veď koho by nelákalo zistiť čo tento mini chlapec dokáže. Zistili sme, že je to veľká sranda, s Ozobotom sa zabavia malý ale aj veľký programátori. Pomocou OzoBlockly si môžete v online prostredí poskladať svoj vlastný kód, ktorý nahráte iba priložením robota na obrazovku. Jeho ovládanie môže byť jednoduché a intuitivné, alebo ho môžete programovať na vykonávanie tých najzložitejších kombinácií, ktoré vám len napadnú. Ozobot 2.0 Tiež sme vyskúšali kreslenie bludísk, v ktorých mal robot rôzne blikať, otáčať sa, či zmeniť smer cesty a predstavte si, že to všetko zvládol. Aby mu nebolo smutno, priniesli sme mu aj kamoša a to ste mali teda vidieť, naháňačka robotov v priamom prenose. Treba však dávať pozor na správny kód, aby sa vaši kamaráti nezrážali, v jednoduchosti povedané “double trouble“. Čím viac robotov, tým viac srandy a opäť mnoho nových možností na bludiská, či rôzne kreslené obrazce. Preto sa už naši Ozoboti nevedia dočkať začatia kurzov, kde sa stretnú so svojimi novými kamarátmi. Tak už ďalej nenechávajte len tak rozplynúť svoje detské sny a staňte sa novými kamošmi s Ozobotmi, už na vás čakajú! Viac informácií o našom zbrusu novom kurze pre deti nájdete tu.
Redizajn nášho webu Learn2Code.sk
Novinky
12.11.2015
Skillmea tím

Redizajn nášho webu Learn2Code.sk

Na začiatku sme v Learn2Code poskytovali len klasické prezenčné kurzy vo workshopovej miestnosti s lektorom a študentami. Začiatkom tohto roka pribudol aj online kurz Webrebel a my sme na základe spätnej väzby od študentov začali pripravovať zmeny v našej vzdelávacej aplikácii. Prečítajte si o redizajne nášho webu a o nových funkciách, ktoré pribudli pre študentov našich online a prezenčných kurzov. Rýchlejšia aplikáciaNajväčších zmien sa dočkalo webové rozhranie prihlásených užívateľov - študentov niektorého z online kurzov Webrebel alebo prezenčných kurzov. Po vstupe do vybraného kurzu majú študenti k dispozícii samotné videá, ktorých načítavanie je omnoho rýchlejšie, celá webová aplikácie je oveľa svižnejšia. Je to aj vďaka JavaScriptovej knižnici React.js, ktorú sme použili na front-ende. Na back-ende sme ostali verní Ruby on Rails. Real-time diskusiaVďaka použitiu React-u sme mohli implementovať aj real-time diskusiu, čize diskutujúci okamžite vidia, keď dostávajú odpoveď, všetko funguje bez znovu načítavania celej webstránky. Je možné si tiež zobraziť a skryť diskusie ku konkrétnemu kurzu. Nové usporiadanie kapitol a sekciePre zvýšenie prehľadnosti sme pridali sekcie do jednotlivých kapitol, ocenia to hlavne študenti našich online kurzov, kde vo všetkých troch Webrebel kurzoch je viac ako 100 kapitol. Každá sekcia obsahuje videá, ktoré tematicky k sebe patria. Ak k videu patrí aj iný materiál (napr. zdrojový kód), nachádza sa priamo pod konkréntym videom. Domáce úlohy (zadania) sa nachádzajú medzi kapitolami. Activity feedPribudol aj tzv. activity feed, kde študenti nájdu prehľad všetkého dôležitého, čo sa udialo, pokiaľ neboli prihlásení. Nájdu tu notifikácie o nových domácich zadaniach, diskusných vláknach ku kurzu, odpovediach na diskusné príspevky, nových videách v kurze a pod. Radi si vypočujeme spätnú väzbu na náš nový web, zanechajte nám komentár pod blogom alebo vyplňte tento anonymný formulár.
Prečo sa prihlásiť na Rails Girls?
Novinky
27.07.2015
Skillmea tím

Prečo sa prihlásiť na Rails Girls?

Blíži sa dátum tohtoročného Ruby on Rails workshopu Rails Girls Bratislava, ak sa ešte stále rozhoduješ či sa prihlásiť alebo nie, tak máme pre teba pomôcku. Opýtali sme sa našich skvelých lektorov,  prečo by oni odporučili tento workshop. [Rails Girls] Ivana Drábiková: "Workshop Rails Girls by som odporučila dievčatám, ktoré študujú informatiku alebo podobné technické odbory. Môžu tu spoznať desiatky iných žien so záujmom o programovanie, doplniť si hladinu motivácie, získať nové priateľstvá a vytvoriť krásnu webovú aplikáciu. Dôležité pritom je, že ide o workshop s heslom No Boys Allowed, čiže si budeme rozumieť :D Navyše, workshop organizujú cool ľudia, tak sa máte na čo tešiť ;) Vezmite aj kamošky!" Ramon Huidobro: "I think that the Rails Girls workshop is truly special. It has a relaxing, welcoming environment to learn about the wonders of programming. If you're interested in learning programming surrounded by enthusiastic, kind people, check out a Rails Girls workshop nearby." Tomáš Vestenický: "Rails Girls je super, pretože sa holky môžu zoznámiť s “cool” programovaním v priateľskom prostredí a zdarma. Nejde o nejaké stereotypné “pivničné” aktivity, kde sa zíde kopa nerdov, ktorí len stále točia o svojom a nikto im nerozumie. Na Rails Girls je hlavný focus na účastníčky, v priestore sa pohybuje kopa priateľských mentorov, ktorí sú ochotní pomôcť, často väčšej skupine dievčat. Takto sa spolu naučia viac, prirodzene sa komunikuje, všetci sa zapájajú a nikto sa nenudí. Aby som to nejak zhrnul, TOP výhoda Rails Girls sú vedomosti (rozhľad) poskytnuté v ultra-priateľskej atmosfére :)" Miloš Blaško: "Internet sa stal neoddeliteľnou súčasťou našich životov a jeho stavebnými blokmi sú práve webové stránky. Aj preto by mal každý z nás rozumieť aspoň základným princípom tvorby webov a webových aplikácií. Rails Girls je skvelá príležitosť, ako sa za jeden deň dostať do obrazu, spoznať nové tváre a naučiť sa niečo fakt užitočné." Oliver Kriška: "Odpoveď na tvoju otázku v skratke: https://www.youtube.com/watch?v=mCDkxUbalCw" Anton Bangratz: "Rails Girls Bratislava facilitates learning in a great atmosphere where introduction into web programming is done in an easy to understand fashion. The coaches support team work and creativity, trying to make the introduction into the subject simple to understand. I personally know people who attended Rails Girls somewhere in Europe and used the workshop as a stepping stone to embrace programming successfully as a career option and/or hobby. If you ever saw any kind of web page/app and thought "I want to be able to do this, too!", then you should attend Rails Girls and give it a try to start learning." Martin Lipták: "Workshop Rails Girls môže hlavne netechnickým účastníkom ukázať, že programovanie nie je žiadna mágia alebo ťažká veda, ale niečo, čo sa dá pochopiť, naučiť a využiť pre zlepšenie života ľudí." Pilar Huidobro: "I attended my first Rail Girls workshop because it sounded like a great opportunity to learn about a programming language that I had no idea about. When I went, it was like a party! There were beautiful cupcakes, balloons everywhere and the room was full of cool people from all walks of life - all there because of their interest in code. It just so much fun! I would recommend this workshop to everyone, even if you're not that into computers, because it' so much fun. You go to learn, meet people and get introduced to the awesome world of programming."

Nezmeškaj info o nových kurzoch a špeciálnych ponukách