Zpět na blog
Novinky

Vše o našem předplatném online kurzů

Martina Baumann
16.01.2017
8 minut čtení
Vše o našem předplatném online kurzů
Po naší vánoční a koncoroční akci na předplatné online kurzů jsme se pro velký úspěch rozhodli v této akci pokračovat i nadále. Nyní ti přinášíme jednoduchý přehled toho, co o předplatném online kurzu potřebuješ vědět. V tomto blogu najdeš všechny odpovědi, které by tě mohly zajímat. Pokud i přesto nenajdeš všechny informace, hlavu vzhůru! Stále jsme tady pro tebe na našem chatě nebo emailem, stačí napsat.

Zaplať pouze 5000 Kč a získej online kurzy v hodnotě více než 1200 Kč
Začněme tím, že v případě, že si koupíš naše předplatné ve zmiňované ceně, tak máš všechny výhody na celý rok – získáš neomezený přístup do všech online kurzů a to nejen těch aktuálních, ale i připravovaných v roce 2017, jejichž hodnota je více než 1 200 Eur. Přístup je neomezen na 12 měsíců od objednávky a získáš přes 150 hodin videa a více než 500 kapitol.

249 Eur na rok je necelých 21 Eur na měsíc, je to částka, za kterou získáváš přístup k obrovskému množství informací a know-how. Ber to jako investici do sebe a do svého rozvoje. Pomocí těchto kurzů se můžeš naučit dělat webové stránky, programovat, dělat grafiku. Následně se můžeš uchytit v různých IT firmách nebo rozjet vlastní online nebo offline byznys. Na co čekat? Začni už dnes 💪

Důvěra a garance
Jak nejlépe se buduje důvěra? Tím, že plníme to, co jsme ti na začátku slíbili. A v případě, že nebudeš spokojen a naše online kurzy se ti nebudou líbit, nabízíme řešení. Pojmenujme to „zkušební doba“, kdy máš dostatek času na to, abys zjistil, co ti kurzy mohou dát. Nehrajeme si na „tichého brouka“. Garance je důležitá a nám záleží na tvé spokojenosti. Garantujeme ti vrácení peněz. Stačí, když do 14 dnů od přijetí objednávky napíšeš e-mail a požádáš o vrácení celé částky.

Objednáš, zaplatíš a máš přístup
Jak si koupíš předplatné? Stačí kliknout na Objednat, vyplnit objednávku, následně obdržíš mail s potřebnými informacemi a pak už je třeba jen uhradit předplatné. Po zaplacení máš aktivovaný přístup do Learn2Code, kde už si vybíráš online kurzy podle sebe.

Přístup získáváš na 12 měsíců a když se bude blížit datum vypršení tvého přístupu, předplatné budeš moci samozřejmě prodloužit i na dalších 12 měsíců. Kurzy budou neustále přibývat.
Přečti si, jaké kurzy momentálně nabízíme a jaké připravujeme
A které online kurzy jsou momentálně v nabídce?
Máme pro tebe připravenou šťastnou třináctku čtrnáctku, právě teď si můžeš vybrat ze 13 14 kurzů. Aktuálně ti nabízíme tyto online kurzy:

Připravujeme spoustu nových kurzů
Sledujeme trendy a trh, poučujeme naše studenty online kurzů, a záleží nám na tom, abychom ti mohli nabídnout stále něco nového. V letošním roce připravujeme hned několik novinek. Již zanedlouho budeš mít k dispozici následující online kurzy:

Visual Design Print – díky kurzu si umíš vytvořit vlastní logo, letáčky, plakáty a prezentační brožuru pro svůj byznys.

Design mobilních aplikací UI/UX - v tomto kurzu můžeš svůj nápad na mobilní appku otestovat ještě před programováním.

Design webových aplikací UI/UX – dobrý design aplikace je základem pro její efektivní vývoj, v tomto online kurzu zjistíš, jak na to.

Videomaker (Adobe Premiere Pro) – udělej si vlastní video z dovolené nebo firemní párty a rozjeď svůj Youtube kanál.

Video animator (Adobe After Effects) –
chceš mít animovaná videa, efekty a jiné vychytávky jako profesionál? Tak potom tento online kurz je pro tebe ten pravý.

Videomaker Pro/pro pokročilé – jen pro opravdové fajnšmekery od profesionální techniky produkce videa a efekty z filmů.

Databáze/SQL + NoSQL – kurz zaměřený na data a práci v nejpoužívanějších databázích. Tento kurz pro tebe připraví Yablko.

Základy programování – nauč se základy programování od profíka. To co se naučíš v tomto online kurzu využiješ v každém programovacím jazyce.

Preprocesory (Sass a LESS) – kurz pro Webrebely, ve kterém se zdokonalí v efektivním kódování fron-endu.

JavaScript Series – velký online kurz JavaScript a jednoho z jeho nejframeworků (Angular/React/Vue/…) od Yablka.

Android Developer – online kurz pro nejrozšířenější mobilní platformu od základů až po hotovou aplikaci.

Kurzy online marketingu
Kromě výše uvedených online kurzů však máme další plány. Připravujeme také kurzy na různá témata z online marketingu. Uvědomujeme si, že právě toto je oblast, bez které se v informačních technologiích neobejdeš. Chceme, abys také uměl prodat a zpropagovat svůj nápad, svou webstránku nebo mobilní aplikaci, všechno to, co se u nás naučíš. S tím ti jistě pomohou naše připravované kurzy online marketingu, máš se na co těšit 😉

Všechny info a přihlašování do předplatného najdeš tu. Máš nějaké dotazy nebo nejasnosti? Klidně nám pošli email :)

Martina Baumann

Som predovšetkým novinárka, pracovala som napríklad v TASR, v Učiteľských novinách, externe spolupracujem s niekoľkými webmi. Venujem sa rôznym oblastiam - v poslednom čase však najmä vzdelávaniu. Nerozumiem IT, neviem naprogramovať webstránku ani mobilnú aplikáciu, napriek tomu o IT rada a veľa píšem. 


Mohlo by tě zajímat

Ozoboti v akci
Novinky
16.09.2016
Skillmea

Ozoboti v akci

Zalistujme trochu v našich pamětech a vraťme se do dětských dob, kdy měl každý velké sny. Určitě mnoho dušiček toužilo po svém vlastním robotovi, super kámoši, kterého si může s sebou kamkoli vzít. Možná jsme si tehdy ani neuměli představit, že se stanou mini pomocníky našich ratolestí a touto cestou si budeme i my moci splnit dětský sen. Náš  lektor Ľuboš  přišel jeden den se záhadnou krabičkou v ruce a jiskřičkami v očkách, když krabička odhalila své tajemství, hned jsme ho zavalili desítkami otázek. Co je divu?Pokročilá robotika, pěkně designově zaobalená a natlačená do chytrého robota se jménem Ozobot. V Learn2Code jsme si ho hned začali testovat, vždyť koho by nelákalo zjistit co tento mini kluk dokáže. Zjistili jsme, že je to velká legrace, s Ozobotem se zabaví malý ale i velký programátoři. Pomocí OzoBlockly si můžete v online prostředí poskládat svůj vlastní kód, který nahrajete pouze přiložením robota na obrazovku. Jeho ovládání může být jednoduché a intuitivní, nebo jej můžete programovat pro provádění těch nejsložitějších kombinací, které vás jen napadnou. [Ozobot 2.0] Také jsme vyzkoušeli kreslení bludišť, ve kterých měl robot různě blikat, otáčet se nebo změnit směr cesty a představte si, že to všechno zvládl. Aby mu nebylo smutno, přinesli jsme mu i kámoše a to jste měli tedy vidět, honička robotů v přímém přenosu. Třeba však dávat pozor na správný kód, aby se vaši kamarádi nesráželi, v jednoduchosti řečeno "double trouble". Čím více robotů, tím více legrace a opět mnoho nových možností na bludiště či různé kreslené obrazce. Proto se už naši Ozoboti neumí dočkat zahájení kurzů, kde se utkají se svými novými kamarády. Tak už dál nenechávejte jen tak rozplynout své dětské sny a staňte se novými kámoši s Ozoboty, už na vás čekají! [Image] Více informací o našem zbrusu novém kurzu pro děti naleznete  zde .
Redesign našeho webu Skillmea.cz
Novinky
12.11.2015
Skillmea

Redesign našeho webu Skillmea.cz

Na začátku jsme v Learn2Code poskytovali jen klasické prezenční kurzy ve workshopové místnosti s lektorem a studenty. Začátkem letošního roku přibyl i online kurz  Webrebel  a my jsme na základě zpětné vazby od studentů začali připravovat změny v naší vzdělávací aplikaci. Přečtěte si o redesignu našeho webu ao nových funkcích, které přibyly pro studenty našich online a prezenčních kurzů.[Image] Rychlejší aplikaceNejvětších změn se dočkalo webové rozhraní přihlášených uživatelů – studentů některého z online kurzů  Webrebel  nebo prezenčních kurzů. Po vstupu do vybraného kurzu mají studenti k dispozici samotná videa, jejichž načítání je mnohem rychlejší, celá webová aplikace je mnohem svižnější. Je to i díky JavaScriptové knihovně  React.js , kterou jsme použili na front-endu. Na back-endu jsme zůstali věrní Ruby on Rails. [Image] Real-time diskuseDíky použití Reactu jsme mohli implementovat i real-time diskusi, čili diskutující okamžitě vidí, když dostávají odpověď, vše funguje bez znovu načítání celé webové stránky. Je možné si také zobrazit a skrýt diskuze ke konkrétnímu kurzu. [Image] Nové uspořádání kapitol a sekcePro zvýšení přehlednosti jsme přidali sekce do jednotlivých kapitol, ocení to hlavně studenti našich online kurzů, kde ve všech třech Webrebel kurzech je více než 100 kapitol. Každá sekce obsahuje videa, která tematicky k sobě patří. Pokud k videu patří i jiný materiál (např. zdrojový kód), nachází se přímo pod konkréntým videem. Domácí úkoly (zadání) se nacházejí mezi kapitolami. [Image] Activity feedPřibyl také tzv. activity feed, kde studenti najdou přehled všeho důležitého, co se událo, pokud nebyli přihlášeni. Najdou zde notifikace o nových domácích zadáních, diskusních vláknech ke kurzu, odpovědích na diskusní příspěvky, nových videích v kurzu a pod. [Image] Rádi si vyslechneme zpětnou vazbu na náš nový web, zanechte nám komentář pod blogem nebo vyplňte  tento anonymní formulář.
Proč se přihlásit k Rails Girls?
Novinky
27.07.2015
Skillmea

Proč se přihlásit k Rails Girls?

Blíží se datum letošního Ruby on Rails workshopu  Rails Girls Bratislava , pokud se stále rozhoduješ zda se přihlásit nebo ne, tak máme pro tebe pomůcku. Zeptali jsme se našich skvělých lektorů, proč by oni doporučili tento workshop.[Rails Girls] Ivana Drábiková: „Workshop Rails Girls bych doporučila dívkám, které studují informatiku nebo podobné technické obory. Mohou zde poznat desítky jiných žen se zájmem o programování, doplnit si hladinu motivace, získat nová přátelství a vytvořit krásnou webovou aplikaci. Důležité přitom je, že jde o workshop s heslem No Boys Allowed, čili si budeme rozumět :D Navíc, workshop organizují cool lidé, tak se máte na co těšit ;) Vezměte i kámošky!" Ramon Huidobro: "Je think that the Rails Girls workshop is truly special. Je to relaxační, procházení životního prostředí k learn o wonders of programming. " Tomáš Vestenický: "Rails Girls je super, protože se holky mohou seznámit s "cool" programováním v přátelském prostředí a zdarma. Nejde o nějaké stereotypní "sklepní" aktivity, kde se sejde spousta nerdů, kteří jen stále točí o svém a nikdo jim nerozumí. Na Rails Girls je hlavní focus na účastnice, v prostoru se pohybuje spousta přátelských mentorů, kteří jsou ochotni pomoci, často větší skupině dívek.Takto se spolu naučí více, přirozeně se komunikuje, všichni se zapojují a nikdo se nenudí. Abych to nějak shrnul, TOP výhoda Rails Girls jsou znalosti (rozhled) poskytnuté v ultra-přátelské atmosféře :)" Miloš Blaško: „Internet se stal nedílnou součástí našich životů a jeho stavebními bloky jsou právě webové stránky. I proto by měl každý z nás rozumět alespoň základním principům tvorby webů a webových aplikací. Rails Girls je skvělá příležitost, jak se za jeden den dostat do obrazu, poznat nové tváře a naučit se něco fakt užitečného." Oliver Křiška: "Odpověď na tvou otázku ve zkratce: https://www.youtube.com/watch?v=mCDkxUbalCw" Anton Bangratz: "Rails Girls Bratislava facilidady učí v skvělé atmosféře, kde se rozšiřuje do webového programování, je doveden v bezproblémové módní módě. Rails Girls somewhere in Europe a používá semi workshop jako stepping kamene k embrace programování úspěšně jako career option and/or hobby. !", then you should attend Rails Girls and dive it a try to start learning." Martin Lipták: "Workshop Rails Girls může hlavně netechnickým účastníkům ukázat, že programování není žádná magie nebo těžká věda, ale něco, co se dá pochopit, naučit a využít pro zlepšení života lidí." Pilar Huidobro: " Je attended my první Rail Girls workshop because it sounded like a great opportunity to learn about a programming language that I had no idea obout. When I went, it was like a party! Pohodli lidé z všech procházek života - všechny ty, které mají svůj postoj v kódu. go to learn, setkání lidí a získáváte do awesome world of programming."

Nezmeškej info o nových kurzech a speciálních nabídkách