Více než 70 000
spokojených studentů

Rozhovory s našimi
absolventy

Průměrné hodnocení
našich kurzů je 4.6 z 5

Manuální testování

Málo praxe a veľmi monotónne podané.

Beáta D.
Figma - začni designovat

Tento kurz mě naučil srozumitelnou formou používat Figmu. Do teď jsem se v ní ztrácel a nedokázal jsem nic vytvořit. Moc bych si přál pokračování se zaměřením na kompletní návrh responzivní webové stránky a představení novinek které jsou v poslední aktualizaci z května 2022. Děkuji za kurz.

David J.
Rails od základů

Pro začátečníka super skvělé! Po-úvodní kapitoly velmi náročné, ale pro celistvější pochopení Ruby výborné. Koncovka už oddechová. Uvědomil jsem si, že to, co potřebuji, je Ruby. Dávám jen tři hvězdičky, protože chybí poslední kapitoly - potom přidám čtvrtou. Pokud bude následovat navazující videokurz, který ukáže Ruby systematicky a úplně, dám království za koně. A sem hvězdiček šest. Bez dalšího pokračování bude tento skvělý videokurz jen promarněnou ztrátou času, protože vědomosti v něm nabyté zdaleka nestačí. Určitě by se mnou souhlasil i Vašo Patejdl.

Tezner V.
Performance Marketing

Celkom dobre koncipovaný kurz s konkrétnymi príkladmi. Vhodný na základnú orientáciu v Performance marketingu. Odniesla som si niekoľko vysvetlených marketingových výrazov, zaujímavá časť je k A/B testom, wireframe a konkrétne príklady nástrojov, ktoré viete v rámci marketingu využiť. Je to základ, ktorý určite poteší nováčikov, ale aj obohatí možno pár tipmi skúsených marketérov. Aj samotná prezentácia je príjemná. Iba tá zvučka na začiatku a konci, tu by som upravila znížením zvuku, lebo prekrýva reč prezentujúceho.

Patrícia P.
Matematika pro střední školy I. - Úvod

Konecne som to pochopil .Uz len aby sa to neplietlo

Miroslav R.
Microsoft Access

skvelý kurz, veľmi príjemný lektor ... vďaka :)

Slavomír Š.
Google Ads pro začátečníky

Dosť poučné

Zuzana A.
Angličtina: Gramatika

Spokojnost.

Ivan M.
CSS preprocesory: Sass

Pôvodne som ani nemal v pláne spraviť tento kurz, bral som ho ako zbytočnú odbočku od rozrobeného kurzu Webrebel 1HTML/CSSS. Nakoniec som rád , že som sa do toho pustil. Uľahčilo to veľmi veľa práce na stránkach. Vrelo odporúčam každému Webrebelovy.

Michal J.

Nakopni svou
budoucnost

Na Skillmea najdeš kurzy z různých oblastí, ať je to programování, design, online marketing nebo kancelář, vyber si to, co tě baví.

Zobrazit kurzy