FAQ / Informace pro studenty

Seznam častých otázek a odpovědí souvisejících s našimi kurzy. V případě, že však nenajdeš odpověď, určitě nás kontaktuj e-mailem.

Online kurzy

Jak probíhá online kurz?

Všechny online kurzy na Skillmea jsou vytvořeny ve formě videotutoriálů, tedy instruktážních videí. Po úspěšné objednávce online kurzu máš celý obsah kurzu ihned dostupný a můžeš jej studovat přes svůj laptop, počítač, mobil nebo tablet. Součástí online kurzů jsou také materiály ke stažení, které najdeš v záložce Materiály pod videem ve studentské sekci. V kurzu se mohou nacházet i domácí zadání, která doporučujeme vypracovávat. V případě otázek nebo nejasností napiš svůj dotaz do sekce Q&A, která se nachází pod videem ve studentském rozhraní.

Jsou vaše online kurzy vhodné pro začátečníky?

Naše online kurzy jsou určeny pro začátečníky, ale i pro mírně pokročilé či pokročilé. U každého online kurzu je uvedná náročnost daného kurzu, tzn. pro koho je tento kurz určen (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý) a zda jsou zapotřebí předchozí znalosti.

Jak funguje přihlašování do kurzu? Mohu studovat na více zařízeních?

Do kurzů se přihlašuješ se svým e-mailem a studovat můžeš kdekoliv, kde máš připojení na internet. Můžeš studovat doma na svém PC, v práci na laptopu nebo ve vlaku na mobilu.

Mohu vaše online kurzy sledovat, když jsem offline? Dají se videa stahovat?

Když nemáš připojení k internetu, kurzy nelze sledovat. Musíš být online. Videa z kurzů není možné stahovat.

Jak funguje předplatné online kurzů?

Předplatné online kurzu funguje na principu, že si objednáš předplatné a během platnosti tohoto předplatného máš neomezený přístup do VŠECH online kurzů. Po vypršení platnosti předplatného tento přístup ztrácíš, předplatné můžeš kdykoliv obnovit.

Budu mít přístup do již absolvovaných kurzů i po skončení předplatného?

Ne, nebudeš. Pokud tvé předplatné online kurzů vyprší a ztratí platnost, přístup do kurzů ztratíš. Předplatné si však můžeš kdykoli prodloužit a opět tak získat přístup ke kurzům.

Je možné objednat předplatné na splátky?

Měsíční ani roční předplatné online kurzů na splátky objednat není možné. Doživotní přístup do všech online kurzů však na splátky objednat můžeš. Všechny informace o výši měsíčních plateb a možnostech platby najdeš na této stránce.

Kvartální ani roční předplatné na splátky objednat nelze. Doživotní přístup však na splátky objednat můžeš. Napiš nám e-mail a navrhneme ti řešení.

Mám předplatné. Dostanu certifikát po absolvování každého kurzu?

Ano, certifikát o absolvování získáváš z každého absolvovaného kurzu. Je to certifikát na tvé jméno, se kterým se můžeš prokázat na pohovoru, v práci apod.

Mám zakoupený kurz (předplatné), ale nevidím žádné kapitoly v daném kurzu. Co s tím?

Vypni Adblock nebo jiné rozšíření do prohlížeče na blokování reklamy a vše bude v pořádku. Případně, pokud používáš starý neaktualizovaný prohlížeč typu Internet Explorer, nainstaluj si prosím Chrome.

Budou mi vaše kurzy fungovat na systémech Mac, Windows, Linux?

Videa si spustíš na všech platformách – na MacOS, Windows, Linux. Pokud bys však měl problém s přehráváním videí, vyzkoušej nejprve aktualizovat prohlížeč nebo vypnout rozšíření v prohlížeči, které blokuje reklamu.

Některé online kurzy jsou určeny pouze pro operační systém MacOS (např. Programování iOS aplikací, Final Cut Pro, Sketch). Software používaný v kurzech může být také určen pouze pro některý z operačních systémů, vždy si pozorně přečti popis kurzu.

V případě jakýchkoli nejasností využijte naše kontaktní centrum, rádi ti poradíme.

Platby a financování

A co státní podpora?

Pokud jsi evidován jako nezaměstnaný na Úřadu práce, sociálních věcí a rodiny, využij možnosti proplacení online kurzů přes projekt KOMPAS+. Po schválení žádosti ti úřad práce proplatí 100% nákladů na kurz. Více informací najdeš na této stránce, případně nás kontaktuj emailem nebo telefonicky na čísle +420 703 132 543 a rádi ti pomůžeme s vyplněním potřebných tiskopisů.

Formuláře ke stažení: formulář - požadavek na rekvalifikaci

Když nebudu spokojený s kurzem, vrátíte mi peníze?

Ano, pokud nebudeš spokojený, vrátíme Ti plnou částku do 14 dní od objednávky.

Pokud máš jakékoli další otázky, rádi ti na ně odpovíme na adrese info@skillmea.cz

Nabízí Skillmea možnosti financování?

Ano, nabízíme možnost platit měsíčně. Více informací o měsíčních platbách za přístup do online kurzů najdeš zde.

Pokud máš jakékoliv další otázky, rádi ti na ně odpovíme

Poslat email