Profesia days 2023

8h 15min
Čas
11
Kapitol
Business & Finance
Kategorie
-
Hodnocení
Začátečník
Level
slovenský
Jazyk kurzu
Vychutnej si přednášky z Profesia Days 2023 od špičkových odborníků z tech a business oblasti. Pokud tě zajímají novinky ze světa technologií, kryptomen nebo podnikání, jsi na správném místě. Čekají na tebe záznamy z tech a business přednášek, které pořádala Skillmea.

Obsah

Michal Hucko - Využití AI/ML v DevOps

Strojní učení je v současnosti jednou z nejžhavějších technologií. Protože strojní učení představuje více než jen trénování modelů, je důležité vědět, jak strojní učení nasadit do produkce. V této prezentaci se budeme věnovat konceptu ML Ops, který je kombinací strojového učení a DevOps. Vysvětlíme si životní cyklus modelů strojního učení a důvody, proč bychom k modelům měli přistupovat jako k jakémukoli jinému softwaru. Projedeme také některými zajímavými technologiemi, které nám v oblasti MLOps pomáhají.

Miroslav Beka - Největší výzvy tvorby VR her

V této přednášce se budeme zabývat unikátními problémy, kterým čelí vývojáři VR her a novými způsoby, jak je překonat. Přidejte se k nám, abyste získali hlubší porozumění této rychle se rozvíjející oblasti a objevili tajemství úspěšného designu VR her.

Boris Vavrík - Jak zachraňujeme životy díky AI

Boris předestří cestu od počátečního vývoje AI až po zachraňování životů. Kromě zákulisí vývoje certifikovaného medicínského zařízení se podíváme na příklady aplikace AI ve zdravotnictví a jeho pozitivní důsledky pro pacienta.

Marek Šebo - Syntetická data a AI: Trénování neuronové sítě

AI systémy analýzy obrazu se běžně vyvíjejí na tisících trénovacích obrázků. Co však dělat, pokud se jedná o citlivá data, kterých máme pouze několik kusů? Všechno si ukážeme na příkladu projektu OCR občanských průkazů, který zároveň ilustruje cestu AI projektu od konceptu až po produkční aplikaci s miliony requestů.

Peter Pašek - Startup 101 nebo jak rozjet svůj startup/byznys?

Jak se „zapálit“ pro vaše podnikání, ale nepřepálit jeho začátky? Základem je dívat se na ta správná čísla. A jak tato čísla správně číst? I to se dozvíte na tomto workshopu.

Milan Novotný - #Growth #marketing strategy

V této přednášce odhalíme know-how, které stojí za úspěšnou marketingovou strategií firem jako Dropbox, Adobe, Trello, Zapier, Facebook nebo Slack. Zjistíte, jak svůj marketing a prodej škálují nejrychleji rostoucí SaaS firmy (pozn., SassS je zkráceně Software as a Service – software jako služba).

Svetlana Margetová - Jak mohou programátoři růst díky vzdělávání

Rychlý rozvoj technologií přináší obrovský pokrok, ale také zvýšené nároky na programátory. Ti se potřebují neustále vzdělávat a zkoušet nové věci. Své zkušenosti a tipy v oblasti vzdělávání nám v této přednášce vypráví Svetlana.

Juraj Bednár - Kryptoměny pro podnikatele

Nebudeme se zabývat jen přijímáním plateb, ale podíváme se na budování finančních rezerv, boj s inflací, kombinování fiatu a Bitcoinu v majetku firmy, zvládání a hlavně využívání volatility, použití pokročilých možností jako jistota, mezinárodní platby, fiatovou hodnotu v kryptě a spoustu dalších zajímavých možností, které kryptomeny podnikatelům přinášejí.

Veronika Radobická a Oliver Majdúch - Nejčastější chyby začínajících startupů

Veronika vypráví své zkušenosti o stále se opakujících chybách startupů a sdílí tipy jak se těmto chybám vyvarovat. Druhá část přednášky bude diskuse, ve které se zaměříme na vaše aktuální potřeby, které mohou sloužit jako ponaučení pro druhé.

Jakub Kralovanský - Krypto trading jako živobytí

Kryptomeny se na tebe valí z každé strany, toto téma tě zajímá už déle a rád by ses jí věnoval jako profesionál? Tak na této přednášce nesmíš chybět, Jakub ti povypráví od toho, jak vypadá jeho běžný den, jaké předploklady musíš splnit na to, abych mohl úspěšně tradovat kryptomeny a dá ti další užitečné tipy jak začít a nezbláznit se.

Peter Šebo - Jak využít AI v marketingu?

Umělá inteligence válcuje všechna odvětví a není tomu jinak ani v marketingu. Peter si připravil nejmodernější AI nástroje a praktické tipy, jak je využít v marketingu. Mluvit se budeme io implementaci AI do služeb a produktů.

Seznam kapitol

Day 1 - Tech
Michal Hucko - Využitie AI/ML v DevOps
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Miroslav Beka - Najväčšie výzvy tvorby VR hier
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Boris Vavrík - Ako zachraňujeme životy vďaka AI
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Marek Šebo - Syntetické dáta a AI: Trénovanie neurónovej siete
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Day 1 - Business & marketing
Peter Pašek - Startup 101 alebo ako rozbehnúť svoj startup/biznis?
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Milan Novotný - #Growth #marketing strategy
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Day 2 - Tech
Svetlana Margetová - Ako môžu programátori rásť vďaka vzdelávaniu
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Juraj Bednár - Kryptomeny pre podnikateľov
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Day 2 - Business & marketing
Veronika Radobická a Oliver Majdúch - Najčastejšie chyby začínajúcich startupov
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Jakub Kralovanský - Krypto trading ako živobytie
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Peter Šebo - Ako využiť AI v marketingu?
Dostupné pouze po zakoupení přístupu

Podívej se i na tyto kurzy

7 Online kurzů
2 Příspěvků
Přejít na kanál

Akce! Získej předplatné za 999Kč na měsíc

Získej přístup do největší nabídky online kurzů na trhu, nyní v super akci.