Zpět na blog
Novinky

Připravované online kurzy - 3. čtvrtletí 2018

Skillmea
24.06.2018
5 minut čtení
Připravované online kurzy - 3. čtvrtletí 2018
Stále makáme na přípravě nových online kurzů a pokud tě zajímá, které kurzy v nejbližších týdnech a měsících zveřejníme, čti dále.

Flask - Python mikroframework

Jako první pán na holení tady je minimalistický a jednoduchý webový Python framework Flask. Všechny znalosti, které se naučíš v tomto kurzu, umíš později aplikovat i na jiné frameworky. V kurzu se naučíš vyrobit plnohodnotnou webovou aplikaci se všemi jejími součástmi ve Flasku. Porozumíš architektuře webové aplikace, budeš umět používat databáze, formulář, vyrobíš si přihlašování na stránku, použiješ pěkný CSS framework a na konci nahodíš svoji aplikaci na Linux server, Heroku nebo Docker. Malá koštovka a teaser ke kurzu:

Android Developer

Na tento kurz čekáte už déle a dobrou zprávou je, že už opravdu brzy (určitě ještě v červenci) bude kurz k dispozici. Programovat mobilní aplikace pro operační systém Android se naučíš právě v tomto kurzu. Budeme používat Javu a využijeme vývojářské prostředí od Googlu Android Studio, které běží na platformě Intellij IDEA. V kurzu vyrobíš vzorové Android aplikace, které se naučíš také publikovat do obchodu Google Play. 

Tímto jedním začátečnickým Android kurzem neskončíme a již nyní připravujeme kurz Android programování pro pokročilé.

Linux pro začátečníky

Mnozí jste nám psali, ať rozšíříme nabídku kurzů io Linux a servery. A tak jsme se rozhodli vaše přání splnit a máme pro vás nachystané dva nové kurzy. Prvním z nich je Linux pro začátečníky. Pokud máš ambici stát se Linux administrátorem, tímto kurzem bys měl určitě začít. Budeš umět dělat s VirtualBoxem, s Linux Desktopem, naučíš se terminálové příkazy a pohybovat v Linuxu.

Servery pro začátečníky

Druhým z kurzů z úplně jiného soudku, než jsme měli dosud, je online kury Servery pro začátečníky. V kurzu začneš instalací Linuxového serveru, později to bude Lamp server a webserver. Podíváme se na zoubek i mailserveru, SSL certifikátům, cloudu a zálohování. Na závěr se pověnujeme skriptování a OnlyOfficu. Máš se na co těšit :)

InDesign

Pro všechny, kteří chtějí umět zalamovat texty a vytvářet publikace. časopisy, noviny, brožury nebo prospekty určené pro tisk, připravujeme online kury Adobe InDesign. Kromě zaužívaných postupů při sazbě jednotlivých dokumentů se naučíš a porozumíš základním typografickým pravidlům a na profesionální úrovni zvládneš zpracovat grafické návrhy až po export pro tisk.

Testování - Cucumber

Další parádní kurz od Furbyho . Po kurzech Testování webu I. – Selenium a Selenium Advanced – Java si pro vás nachystal kurz o testování s použitím nástroje Cucumber, který aplikuje BDD (behavior-driven development), čili popsání testů jednodušší a srozumitelnější. Kromě toho se v kurzu bude věnovat i regulárním výrazům a Javě. Opět to bude jeden kvalitní online kurz od Martina.

Microsoft Access

Access je databázový nástroj, díky kterému umíš vytvořit rozmanité databáze, ke kterým může přistupovat i více uživatelů současně. V kurzu se naučíš dělat databáze, ale také vyhledávat v nich s pomocí SQL.

Data Science

Data Science je nový trend ve správě dat, který vznikl jako reakce na obrovské množství dat, která máme v současnosti k dispozici. Tato data mohou ukrývat velmi cenné informace, které je ovšem nutné získat vhodnou analýzou. A právě ve velkém modulu zaměřeném na Data Science se naučíš, jak tyto cenné informace vydolovat. Co všechno se tomuto bloku zaměřenému na Data Science naučíš? 

Programovat v jazyce R a používat jej k získávání informací z velkých datasetů. Dále to bude jazyk Python a jeho použití v Data Science. Na vizualizaci dat použijeme Tableau as velkou pravděpodobností zpracujeme i žhavou novinku v Data Science - programovací jazyk Julia . Ten je velice rychlý a určený především pro vědecké výpočty, numerickou matematiku či statistiku. Na tyto Data Science kurzy se můžeš už teď moc těšit.
Na který z kurzů se nejvíc těšíš a které kurzy ti ještě na Learn2Code chybí? Napiš nám to do komentáře :)

Skillmea
🥇 Sme jednotka v online vzdelávaní na Slovensku.
Na našom webe nájdeš viac ako 300 rôznych videokurzov z oblastí ako programovanie, tvorba hier, testovanie softwaru, grafika, UX dizajn, online marketing, MS Office a pod. 
Vyber si kurz, ktorý ťa posunie vpred ⏩

Mohlo by tě zajímat

Připravované online kurzy - 1. čtvrtletí 2018
Novinky
08.01.2018
Skillmea

Připravované online kurzy - 1. čtvrtletí 2018

I v roce 2018 se můžeš těšit na pořádnou porci nových online kurzů. Programování, grafika i online marketing. Co všechny jsme si pro tebe připravili pro první čtvrtletí 2018? Čti dál a všechno se dozvíš. JavaScript a ES6Tento online kurz je již k dispozici a již nyní můžeš studovat jeden z nejpopulárnějších programovacích jazyků JavaScriptu. Aktuální lektor kurzu Yablko připravil cca polovinu kurzu, což je asi 50 videí ak tomu mnoho domácích úkolů. Mrkni trailer ke kurzu:  Po dokončení kurzu se Yablko rozhodl provést kurz na Vue.js, což je skvělá alternativa k Reactu nebo Angularu a pomáhá ti především při tvorbě single page aplikací. Google AdWordsPo delší době přišlo nové rozhraní reklamního systému Google AdWords. Kromě nového designu přináší také spoustu novinek, vylepšení a změn a právě proto jsme se rozhodli oprášit náš současný online kurz na AdWords a přijít s novým kurzem. Na produkci kurzu makáme spolu s lektory z digitální agentury ecake a připravený pro vás bude přibližně koncem ledna 2018. Automatizované testování v Seleniu 2 Pokračování online kurzu automatizovaného testování v Seleniu . V tomto kurzu se lektor Furby podívá na zoubek i Javě v praxi (Java 8), Jenkinsu, spouštění více testů najednou, Data Driven Testingu a dalším specialitkám z testování. Adobe IllustratorOnline kurz na tvorbu printové grafiky v Adobe Illustrator jsme vám slíbili dříve a v lednu 2018 tento kurz také budete mít k dispozici. V kurzu přejdeš od základního vysvětlení vektorové grafiky, používání Illustratoru až po reálné ukázky využití tohoto programu při tvorbě loga, vizitky, plakátu či kalendáře. [Online kurz Adobe Illustrator] Android DeveloperMobilní appky pro Android se naučíš programovat v tomto kurzu. Naučíš se, jak si připravit vše potřebné pro vývoj aplikace, používat Android Studio a později se vrhneš na vývoj vzorové mobilní aplikace. Při jejím programování projdeš všemi důležitými součástmi vývoje, naučíš se dělat v Javě, vytvářet obrazovky/layouty i v UI editoru a Javě. Online kurz tě naučí co jsou to aktivity a intenty pro jednotlivé obrazovky, jak si uložit svá data a jak k některým z nich přistoupit z hardwarových částí zařízení. [Android Developer online kurz] Kromě těchto kurzů se snažíme zveřejnit co nejdříve i další kurzy, na jejichž výrobě pracujeme, například by to mohl být kurz Java pro pokročilé nebo Microsoft Access.  Jaký kurz ti na Learn2Code chybí? Napiš do komentáře a posnažíme se splnit tvé přání, pokud to bude možné :) 
Co bys měl vědět o Předplatném online kurzů pro rok 2018
Novinky
16.11.2017
Skillmea

Co bys měl vědět o Předplatném online kurzů pro rok 2018

Předplatné Learn2Code online kurzů jsme letos trochu upravili a máš možnost si jej objednat nebo prodloužit za výhodných podmínek. Vždyť čti dál. Cenu ročního přístupu jsme snížili z 249 Eur na 199 Eur a kromě toho, pokud si předplatné objednáš například v listopadu, přístup získáš až do konce prosince 2018. Máš tak od nás další měsíc studia programování, online marketingu nebo designu grátis .  Co všechno u nás najdešJiž téměř 40 online kurzů můžeš studovat na Learn2Code platformě. Další kurzy budou neustále přibývat, zmíním jen ty nejzajímavější, na které se asi nejvíc těšíš: • Python pro začátečníky • Android Developer • JavaScript série • VBA programování • Adobe Illustrator • a mnoho dalších témat Toto vše máš za 199 Eur, což je přibližně 15 Eur na měsíc , pokud přičteme i prosinec 2017 jako bonusový měsíc, který dostáváš zdarma. A to se vyplatí, protože dostaneš desítky kurzů, stovky hodin videomateriálu, certifikáty o absolvování kurzů, podporu od lektorů v diskusích. Předplatné jako dárekNevíš, čím obdarovat sebe nebo své blízké na Vánoce? Máme pro tebe super tip - Learn2Code Předplatné :) Vzdělávání je ta nejlepší investice do budoucnosti pro tebe nebo tvé blízké. A proto nám napiš email a vystavíme ti dárkový poukaz.[Image] Garance včetně penězLearn2Code kurzy prošly stovky spokojených studentů, nekupuješ tedy kočku v pytli. Pokud sis přesto nejistý, jestli se ti bude online forma vzdělávání zamlouvat a zda ti bude vyhovovat, garantujeme ti vrácení peněz v ochranné lhůtě 14 dnů. V případě, že tedy nebudeš s našimi kurzy spokojen, vrátíme ti plnou částku zpět. O vrácení peněz nás požádej emailem do 14 dnů od tvé objednávky.[Image] Pojď do toho! Veškeré info a přihlašování do předplatného  najdeš na této stránce . Pokud máš nějaké dotazy nebo nejasnosti, napiš nám email nebo zavolej :) 
Staň se našim affiliate partnerem
Novinky
08.11.2017
Skillmea

Staň se našim affiliate partnerem

Learn2Code se vzdělávání digitálních dovedností věnuje již pár let a jedná se o opravdu etablovaný projekt. Neustále produkujeme nové online nebo prezenční kurzy, rozšiřujeme nabídku io zcela nová témata.  Nabízíme ti spolupráci v podobě affiliate partnerství a tedy prodáš-li přes své cílové skupiny naše kurzy, odměna v podobě 25% z prodeje je tvoje. Pokud tedy prodáš například jedno roční předplatné našich online kurzů v hodnotě 199 Eur, tak 50 Eur je tvých. A to se vyplatí![Image] Pro koho je to vhodné?Pokud se zajímáš o digitální svět, technologie, online marketing, videoprodukci, byznys či podnikání, jsi vhodný kandidát stát se affiliate partnerem. Pokud máš vlastní blog, webstránku či portál nebo máš spoustu followerů/subscriberů na sociálních sítích, jsi ideální partner pro náš affiliate systém. Jak se stát affiliate partnerem?Je to naprosto jednoduché. Stačí se zaregistrovat do našeho affiliate systému , vygenerovat si unikátní link a ten sdílet. Je možné použít námi předpřipravené bannery a umístit je na svůj web, do newsletterů a podobně. Pokud si někdo na základě tvého odkazu nakoupí některý z našich kurzů, uvidíš tuto aktivitu ihned v Menu – Přehledy. O uskutečněné objednávce ti také přijde potvrzující email.  Pojď do toho, těšíme se na spolupráci s tebou ;) 

Nezmeškej info o nových kurzech a speciálních nabídkách