Zpět na blog
Ostatní

Skillmea kariéra: Junior social media specialist

Marián Kristeľ
16.02.2023
2 minuty čtení
Skillmea kariéra: Junior social media specialist
Ahoj 👋

Si nadšenec pre Instagram a TikTok? Rád(a) vytváraš príspevky na sociálnych sieťach? Chceš pracovať pre úspešnú vzdelávaciu platformu? Hľadáme práve teba 🙂

Náplň práce

Hľadáme nadšeného človeka pre sociálne siete a digitálnu reklamu. Mal by si byť kreatívny, s dokonalou znalosťou slovenského jazyka a gramatiky. Dôležitá je aj tvoja chuť pracovať a vzdelávať sa. Pridaj sa k nám.

Čo bude primárna náplň tvojej práce?
👉 tvorba obsahu na Instagram a TikTok
👉 príprava a publikácia príspevkov na sociálne siete
👉 príprava a realizácia digitálnej stratégie
👉 reporting výsledkov

Koho hľadáme

✅ Hľadáme nadšenca pre marketing a sociálne siete. Mal/a by si mať skúsenosti s tvorbou rôznych formátov príspevkov na Instagram alebo TikTok.
✅ Orientuješ sa v online marketingu a jeho prostredí, bavia ťa nové technológie.
✅ Aspoň trochu ovládaš Photoshop, Figmu či iný grafický nástroj. Ak vieš aj postrihať video, je to paráda.
✅ Slovenská gramatika a štylstika na jednotku, príspevky po tebe nebudeme kontrolovať.
✅ Nemal/a by si sa báť aj vystupovať pred kamerou, natočiť reelsko, vyspovedať hostí v podcastoch. Skrátka byť extrovert.
✅ Pošli nám ukážky prác (obsahu), ktoré si v rámci social media vytváral/a alebo vytváraš.

Čo by si mal/a vedieť

📱 Instagram - pokročilý
🎯 Marketing - mierne pokročilý
🧑‍🎨 Photoshop - začiatočník

Prečo si vybrať nás

🌐 Sme online vzdelávacia a kariérna platforma Skillmea. Máme najväčšiu ponuku online kurzov na Slovensku a v Čechách.
🚀 Dáme ti príležitosť starať sa o náš Instagram a časom aj TikTok, budeš môcť svoje nápady realizovať v praxi a výsledky tvojej práce bude reálne vidieť. Sme otvorení novým nápadom a radi ti zveríme zodpovednosť za naše sociálne siete.
🏢 Sedíme v office v Petržalke, kde budeš mať super podmienky na prácu. Možnosť pracovať aj z domu. Tešíme sa na teba.

Kontakt

📧 Pošli nám svoje portfólio prác, životopis alebo link na LinkedIn profil a dohodneme si online stretnutie, následne aj osobný pohovor a tam si povieme viac o pozícii.
Marián Kristeľ
Mám na starosti marketing a operations v Skillmea | (spolu)organizujem programátorský workshop Rails Girls Bratislava | ambasádor EU Code Week na Slovensku

Mohlo by tě zajímat

Skillmea kariéra: Video editor - střihač
Ostatní
27.12.2022
Marián Kristeľ

Skillmea kariéra: Video editor - střihač

Ahoj 👋 Rozšiřujeme náš video tým a hledáme člověka, který umí stříhat a animovat videa. Chceš se dozvědět více o této pozici? Čti dál. Náplň práce✂ Tvojí náplní práce bude primární střih a animace vzdělávacích videí do videokurzů, které produkujeme. Máme vytvořený vlastní design manuál ke střihu a animaci, ale uvítáme i tvou iniciativu a nápady, jak videokurzy zlepšovat. 🎥 Určitě tě rádi zapojíme i do tvorby reklamních videí či podcastů, videí na sociální sítě (reels, shorts) a tvorbě video obsahu pro Skillmea. 🙏 Náš video tým sestává z video editorů, kameramanů a dalších lidí, kteří ti rádi v začátcích pomohou a zaučí tě. 💶 Mzdové podmínky: plat se odvíjí od pracovních zkušeností a skillu. Koho hledáme✅ Dobré zkušenosti se střihem v Adobe Premiere Pro nebo jiném programu (napr. DaVinci Resolve). ✅ Umíš udělat alespoň základní animace v Adobe After Effects. ✅ Znalost práce v Adobe Photoshop a Adobe Illustrator. ✅ Chuť zdokonalovat se a učit se nové věci. Dovednosti⏩ Adobe Premiere Pro - mírně pokročilý až pokročilý ⏩ Adobe After Effects - začátečník ⏩ Adobe Illustrator - začátečník až mírně pokročilý ⏩ Adobe Photoshop - začátečník až mírně pokročilý Co dělá Skillmea?🌐 Jsme online vzdělávací a kariérní platforma Skillmea. Máme největší nabídku online kurzů na Slovensku a v Čechách. 🚀 Dáme ti příležitost učit se mnoho nových věcí o střihu a postprodukci videí, budeš moci své nápady realizovat v praxi a výsledky tvé práce bude reálně vidět. Jsme otevřeni novým nápadům a rádi ti svěříme zodpovědnost za naše videokurzy či kampaně. 🏢 Sedíme v office v Petržalce, kde budeš mít super podmínky pro práci. Možnost pracovat i z domu. Jak se přihlásit?📧 Pošli nám své portfolio prací, životopis nebo link na LinkedIn profil, pošleme ti krátký projekt na prostříhání a pak si domluvíme osobní pohovor. Těšíme se na tebe.
Shrnutí roku 2022: Jaké kurzy měly největší úspěch?
Ostatní
22.12.2022
Nikola Kulová

Shrnutí roku 2022: Jaké kurzy měly největší úspěch?

Za rok 2022 vychovala Skillmea tisíce absolventů kurzů. Které byly ty nejúspěšnější? Podívejme se na žebříček: 1. Webrebel 1: HTML, CSS & JavaScriptKurz pod vedením Yablka. Kurz obsahuje více než 120 kvalitních videotutoriálů. Je přínosným pro každého, kdo se chce naučit kompletní webdesign. 2. Základy programování a OOPKurz je vhodný pro lidi, kteří se chtějí posunout k objektově orientovanému programování (OOP) a programování webových aplikací. 3. Python pro začátečníkyOnline kurz Python pro začátečníky je určen pro každého, kdo by chtěl začít programovat v Pythonu. Je to jeden z nejjednodušších nástrojů pro začínající programátory. 4. SQL databáze: MySQL a SQLite 5. JavaScript a ES6 6. Základy social media marketingu na Facebooku a Instagramu 7. Microsoft Excel 8. Webrebel 2: PHP a MySQL 9. Manuální testování 10. Anglická gramatika pro začátečníky Podle hodnocení si studenty získal nejvíce kurz Teorie moderní etiky, Copywriting pro začátečníky či Základy online marketingu. Pohybuješ se v oblastech marketingu, programování, grafiky a chceš se pořád posouvat vpřed? Kurzy můžeš nyní kromě sebe zakoupit blízkým také jako dárek v podobě dárkové poukázky.
Skillmea kariéra: Digital marketing manager
Ostatní
06.08.2022
Marián Kristeľ

Skillmea kariéra: Digital marketing manager

Ahoj! Jsme 🥇 v online vzdělávání na Slovensku. Neusínáme na vavřínech, chceme růst dál a zapustili jsme kořeny v Praze.  Právě rozjíždíme českou kapitolu a potřebujeme někoho, kdo nám pomůže komplexně uchopit český trh se všemi jeho specifiky a postará se o růst a rozvoj brandu Skillmea.  Pojď s námi ohromit český trh.    Kdo je pro nás ten pravý / ta pravá? 💎 Ovládáš moderní marketingové nástroje a sleduješ trendy  - orientuješ se v PPC, SEO, sociálních sítích apod.  💎 Máš přehled a znáš technická řešení digi marketingu a sociálních sítí 💎 Data analyzuješ levou zadní - Excel a Google Analytics je základ 📊 💎 Už alespoň 2-3 roky jsi pracoval/a na podobné pozici  💎 Umíš perfektně česky a velmi dobře anglicky 💎 Pracuješ systematicky, máš analytické myšlení, přemýšlíš v souvislostech a nechybí Ti kreativita 🪄 💎 Je na Tebe spoleh a dokážeš pracovat samostatně Jaké aktivity potřebujeme zajistit 👀 • Nastavení a strategický rozvoj celé oblasti digitálního marketingu pro českou pobočku • PPC, SEO, Google Ads, socials, content management & PR • Tvorba a spuštění kampaní  • Správa sociálních sítí 📱 • Community management – budete naším hlasem • Nastavení spolupráce s agenturami & jejich koordinace. Zajištění, že všechny aktivity směřují ke stejnému cíli • Reporting, analytika 📊 a vyhodnocování kampaní + reakce na výsledky a návrh řešení Ke všem aktivitám budeš mít plnou podporu kolegů ze Slovenska, kteří rádi nasdílí své zkušenosti a tipy.  Proč do toho jít s námi? • Dáme Ti prostor růst a přímo ovlivnit úspěch společnosti • Budeš součástí přátelského týmu s neformální atmosférou • U nás se můžeš dál vzdělávat, účastnit se konferencí atd. • Budeš pracovat s nejmodernějšími technologiemi • Nabídneme Ti podíl ze zisku či zaměstnanecké akcie • Dáme Ti volnost - můžeš pracovat na IČ a řídit svůj čas podle sebe • Očekáváme, že se budeme potkávat v kanceláři v Praze & občas home office nebude problém  Těšíme se na Tebe, nenech nás čekat dlouho!

Nezmeškej info o nových kurzech a speciálních nabídkách