Zpět na blog
Novinky

Vybrali jsme ukázky prací studentů kurzu grafiky z Košic

Skillmea
12.05.2017
1 minuta čtení
Vybrali jsme ukázky prací studentů kurzu grafiky z Košic
Stanley Mácha má už svoji premiéru u nás úspěšně za sebou. Odjel totiž svůj první prezenční kurz grafiky v Košicích. Jeho studenti se naučili ovládat Photoshop a Illustrator. Během šesti týdnů si vytvořili své vlastní logo, vizitku, základní design manuál či design webu. Vzniklo i několik pěkných prací, které si nechceme uškřečkovat jen pro sebe! Rádi bychom je sdíleli i mezi vámi, tak pojďme na to.

Jakub v kurzu vytvořil identitu pro firmu, která vyrábí organická hnojiva z ovčího trusu.
 

Identita pro průvodce městem, kterou navrhla a nadesignovala Julka.
 

Identita pro upcycled módní doplňky (příklad prezentuje tašky vyrobené z vyřazených bezpečnostních pásů) od Lucky.
 

Megi vytvořila identita pro eventovou agenturu, která pořádá metalové koncerty.
 

Vlado nadesignoval identita pro komunitu snowboarderů.
 

Poslední ukázka jednoho ze studentů, Marek připravil identitu pro smart home.
 

Markovy Smart Home
 A pokud se také chceš nakopnout a začít s grafikou, určitě mrkni na naše kurzy věnované designu :)
Skillmea
🥇 Sme jednotka v online vzdelávaní na Slovensku.
Na našom webe nájdeš viac ako 300 rôznych videokurzov z oblastí ako programovanie, tvorba hier, testovanie softwaru, grafika, UX dizajn, online marketing, MS Office a pod. 
Vyber si kurz, ktorý ťa posunie vpred ⏩

Mohlo by tě zajímat

IT ženy dnes mají svůj den
Novinky
27.04.2017
Martina Baumann

IT ženy dnes mají svůj den

Žen v IT je stále jako šafránu, jsou spíše vzácností a ve srovnání s muži jich je opravdu málo. A jelikož vše vzácné a výjimečné si zvykneme nějak připomenout a hýčkat, výjimkou není ani dnešní den - ten patří IT ženám, ajťáčkům, programátorkám, všem ženám, které se věnují digitálním technologiím a vůbec všem, které se nějakým způsobem o IT zajímají (super , tedy slavím i já). O čem tedy mluvím? Girl's Day Je to něco jako MDŽ – skoro to samé s tím rozdílem, že místo karafiátu a bonboniéry mohou muži ženám darovat nejnovější klávesnici nebo rovnou kvalitní PC – případně i nějaký z našich kurzů (nebo rovnou předplatné ) by určitě mnohé ženy potěšil. Zpátky k dnešnímu svátečnímu dni Girl's Day - jde o celosvětový den žen v informačně-komunikačních technologiích (IKT), který se koná vždy čtvrtý čtvrtek ve čtvrtém měsíci ! Letos připadl na 27. dubna! A co říkají statistiky? Kolik žen v porovnání s muži pracuje nebo se zajímá o práci v IT? Podle podkladů Profese, které nám vypracoval a poskytl analytik Tomáš Janotík, je v IT segmentu až 87 procent mužů. Z toho zbytek tvoří ženy. Takže podle statistik můžeme skutečně zhodnotit, že situace na Slovensku hovoří ve prospěch mužů, kteří ve velké převaze pracovně dominují právě v IT oblastech.  Na základě životopisů, které uchazeči posílají prostřednictvím zmiňované Profese, nejvíce se uchazečky zajímají o pozice: User experience Expert, Web designér, Databázový analytik, Business Intelligence Specialist, Scrum Master a Technical writer. Týden s úspěšnými ajťáčkami, Slovenkami! My jsme v rámci tohoto týdne připravili pár rozhovorů se zajímavými IT ženami. Naším záměrem je přinést inspirativní příběhy žen, které se IT nezalekly a dnes jsou úspěšné programátorky, analytičky a pracují v IT! Mluvila jsem s Alex , Ivkou a Luckou . [Image] A právě ony mě přesvědčily o tom, že i svět informačních technologií nemusí být vůbec nudný, fádní. Naopak, jsem přesvědčena, že s jejich povoláními se pojí mnoho příležitostí - například zmíním jen cestování, poznávání nových lidí a kultur, které je mohou neustále posouvat vpřed. Jako věčný IT začátečník jsem si tedy slíbila, že povýším své znalosti o nějaký ten level výše. Děvčata, děkuji za inspiraci a doufám, že stejně to nakopne i další z vás, které stále zvažujete, zda se vyplatí investovat například do online kurzů – nezapomínejte, nemusíte být rovnou programátorky! Je několik jiných směrů, ve kterých se může každá jedna z nás nalézt. Zkuste třeba design, tam se nejedna kreativní duše může dostatečně vyřídit. Nebojte se toho...těším se na všechny, které toto alespoň trošku nakoplo a řekly si, že jdou si vylepšit své digitální dovednosti. Líbil se ti tento článek? Věnuj mu 👍 Pokud máš na nás nějakou otázku, napiš ji dolů do komentáře 👇  
Pomocí KOMPASu můžeš absolvovat kurzy u nás zdarma
Novinky
09.02.2017
Martina Baumann

Pomocí KOMPASu můžeš absolvovat kurzy u nás zdarma

Tento článek byl aktualizován pro rok 2022.  Pokud jste nezaměstnaní a zároveň jste zaregistrováni v úřadu práce, máte dobrou šanci absolvovat s námi bezplatný kurz, který vám uhradí příslušný úřad práce. Tímto způsobem si můžete vybrat kurz, který byste chtěli absolvovat, a po dokončení nemusíte nic platit. Úřad práce to vyřeší za vás. Nikdy jste o projektu neslyšeli RE-PAS  KOMPAS + Kancelářské práce? V následujících řádcích se dozvíte, co to všechno zahrnuje a jak je můžete využít ve svůj prospěch. Aby však tato pomoc nebyla zneužita státem, je třeba podniknout konkrétní kroky a splnit určité podmínky, které je třeba získat RE-PAS KOMPAS. Ale není to nic složitého, zvládnete to také! Pokud jste zběhli RE-PAS KOMPAS, takže se na vás vztahuje následující postup:  Jak aplikovat KOMPAS +• Nejprve si vyberte z nabídky našich kurzů: SOUČASNÉ KURZY ( v Bratislavě, Košicích, Banské Bystrici, Žilině ) Již neorganizujeme prezentační kurzy, v souvislosti s nástupem pandemie COVID-19 jsme přerušili všechny docházkové aktivity a plně se zaměřujeme pouze na online vzdělávání pomocí online video kurzů. ONLINE KURZY ( Webrebel HTML / CSS / jQuery, PHP / MySQL, Laravel, WordPress, Photoshop, Microsoft Office ) • Poté vaši žádost vyplníme tak, aby splňovala všechny potřebné požadavky a měla nejlepší šanci na schválení. Žádost vyzvednete osobně nebo ji zašleme na vaši adresu. • Vyplněnou žádost odeberete na příslušný úřad práce. Počkáme přibližně 14 dní, což je lhůta Úřadu práce k posouzení žádosti žadatele. Zvažují se různá kritéria, například zvolený kurz, délka registrace v kanceláři nebo vzdělání. • Zapíšeme vás do kurzu, o který jste se ucházeli a který vám nejlépe vyhovuje. Studujete v dohodnutém termínu a formátu, obdržíte od nás všechny vzdělávací materiály. Financování úhrady kurzů na úřadech práce se vynakládá rychle, takže se neváhejte přihlásit a kontaktujte nás ještě dnes. Na co dávat pozor?Dejte si pozor na termíny - to jsou opravdu důležité a úspěch jejich uplatňování se od nich také odvíjí! Všechny dokumenty musí být doručeny úřadu práce ve stanovené lhůtě a žádost musí být předložena úřadu práce nejpozději do 15 dnů před začátkem kurzu. Během kurzu nesmíte být vyloučeni ze záznamů uchazeče o zaměstnání. Je to samozřejmě možné, ale musíte informovat úřad práce a samozřejmě i nás. Pokud jste již dříve podnikali ( nebo s.r.o. ), musíte na úřadu práce poskytnout potvrzení, že nemáte zadlužení Agentuře sociálního pojištění, zdravotnímu pojištění, daňovému úřadu nebo inspektorátu práce. Jsme tu pro vásMáte-li jakékoli dotazy, napište nám na adresu info @ https://skillmea.sk nebo nám zavolejte přímo na číslo 0949 428 812. Rádi vám pomůžeme vyplnit vaši žádost nebo odpovědět na vaše dotazy. Požádat o RE-PAS  KOMPAS dnes a za pár týdnů vám naše kurzy pomohou změnit váš život!
Vše o našem předplatném online kurzů
Novinky
16.01.2017
Martina Baumann

Vše o našem předplatném online kurzů

Po naší vánoční a koncoroční akci na předplatné online kurzů jsme se pro velký úspěch rozhodli v této akci pokračovat i nadále. Nyní ti přinášíme jednoduchý přehled toho, co o předplatném online kurzu potřebuješ vědět. V tomto blogu najdeš všechny odpovědi, které by tě mohly zajímat. Pokud i přesto nenajdeš všechny informace, hlavu vzhůru! Stále jsme tady pro tebe na našem chatě nebo emailem, stačí napsat. Zaplať pouze 5000 Kč a získej online kurzy v hodnotě více než 1200 Kč Začněme tím, že v případě, že si koupíš naše předplatné ve zmiňované ceně, tak máš všechny výhody na celý rok – získáš neomezený přístup do všech online kurzů a to nejen těch aktuálních, ale i připravovaných v roce 2017, jejichž hodnota je více než 1 200 Eur. Přístup je neomezen na 12 měsíců od objednávky a získáš přes 150 hodin videa a více než 500 kapitol. 249 Eur na rok je necelých 21 Eur na měsíc, je to částka, za kterou získáváš přístup k obrovskému množství informací a know-how. Ber to jako investici do sebe a do svého rozvoje. Pomocí těchto kurzů se můžeš naučit dělat webové stránky, programovat, dělat grafiku. Následně se můžeš uchytit v různých IT firmách nebo rozjet vlastní online nebo offline byznys. Na co čekat? Začni už dnes 💪 Důvěra a garance Jak nejlépe se buduje důvěra? Tím, že plníme to, co jsme ti na začátku slíbili. A v případě, že nebudeš spokojen a naše online kurzy se ti nebudou líbit, nabízíme řešení. Pojmenujme to „zkušební doba“, kdy máš dostatek času na to, abys zjistil, co ti kurzy mohou dát. Nehrajeme si na „tichého brouka“. Garance je důležitá a nám záleží na tvé spokojenosti. Garantujeme ti vrácení peněz. Stačí, když do 14 dnů od přijetí objednávky napíšeš e-mail a požádáš o vrácení celé částky. Objednáš, zaplatíš a máš přístup Jak si koupíš předplatné? Stačí kliknout na Objednat, vyplnit objednávku, následně obdržíš mail s potřebnými informacemi a pak už je třeba jen uhradit předplatné. Po zaplacení máš aktivovaný přístup do Learn2Code, kde už si vybíráš online kurzy podle sebe. Přístup získáváš na 12 měsíců a když se bude blížit datum vypršení tvého přístupu, předplatné budeš moci samozřejmě prodloužit i na dalších 12 měsíců. Kurzy budou neustále přibývat.[Přečti si, jaké kurzy momentálně nabízíme a jaké připravujeme] A které online kurzy jsou momentálně v nabídce? Máme pro tebe připravenou šťastnou třináctku čtrnáctku, právě teď si můžeš vybrat ze 13 14 kurzů. Aktuálně ti nabízíme tyto online kurzy: • Webrebel 1: HTML, CSS & JavaScript - první kompletní online kurz webdesignu na Slovensku, pomocí kterého si uděláš svoji první webstránku. • Webrebel 2: PHP – online kurz, díky kterému si vytvoříš vlastní e-shop nebo sociální síť v jazyce PHP. Naučíš se pracovat is MySQL databází. • Webrebel 3: OOP a Laravel - v tomto online kurzu se naučíš objektově programovat a pracovat s nejpopulárnějším PHP frameworkem Laravel. • WordPress pre programátora 1: Témy – v tomto kurzu si vytvoříš vlastní WordPress téma úplně od nuly. • WordPress pre programátora 2: Pluginy – online kurz o programování vlastních WordPress pluginů. • Swiftológ 1: jazyk Swift – nauč se používat jazyk Swift a začni programovat iOS aplikace. • Swiftológ 2: aplikácia Výroky – v tomto online kurzu naprogramuješ vzorovou iOS aplikaci Výroky. • Visual Design Digital: Photoshop – online kurz o designu vlastní webové stránky ve Photoshopu. • Visual Design Digital: úprava fotiek vo Photoshope – kurz na využívání Photoshopu pro tvorbu grafiky a úpravu fotek. • Microsoft Excel – nejoblíbenější český online kurz Excelu. Kurz, ve kterém se naučíš tvořit tabulky. Po jeho absolvování se už nebudeš bát otevřít Excel. • Microsoft Word – ovládni nejpoužívanější program pro tvorbu dokumentů. • Microsoft PowerPoint – online kurz, ve kterém se naučíš nejpoužívanější program pro tvorbu prezentací. • Microsoft Outlook – s tímto kurzem zvládneš všechna úskalí tohoto nejpoužívanějšího emailového programu. • 100 tipov pre Microsoft Office – online kurz nabitý stovkou tipů pro efektivnější používání Excelu, Wordu, PowerPointu a Outlooku. Připravujeme spoustu nových kurzů Sledujeme trendy a trh, poučujeme naše studenty online kurzů, a záleží nám na tom, abychom ti mohli nabídnout stále něco nového. V letošním roce připravujeme hned několik novinek. Již zanedlouho budeš mít k dispozici následující online kurzy: Visual Design Print – díky kurzu si umíš vytvořit vlastní logo, letáčky, plakáty a prezentační brožuru pro svůj byznys. Design mobilních aplikací UI/UX - v tomto kurzu můžeš svůj nápad na mobilní appku otestovat ještě před programováním. Design webových aplikací UI/UX – dobrý design aplikace je základem pro její efektivní vývoj, v tomto online kurzu zjistíš, jak na to. Videomaker (Adobe Premiere Pro) – udělej si vlastní video z dovolené nebo firemní párty a rozjeď svůj Youtube kanál. Video animator (Adobe After Effects) – chceš mít animovaná videa, efekty a jiné vychytávky jako profesionál? Tak potom tento online kurz je pro tebe ten pravý. Videomaker Pro/pro pokročilé – jen pro opravdové fajnšmekery od profesionální techniky produkce videa a efekty z filmů. Databáze/SQL + NoSQL – kurz zaměřený na data a práci v nejpoužívanějších databázích. Tento kurz pro tebe připraví Yablko. Základy programování – nauč se základy programování od profíka. To co se naučíš v tomto online kurzu využiješ v každém programovacím jazyce. Preprocesory (Sass a LESS) – kurz pro Webrebely, ve kterém se zdokonalí v efektivním kódování fron-endu. JavaScript Series – velký online kurz JavaScript a jednoho z jeho nejframeworků (Angular/React/Vue/…) od Yablka. Android Developer – online kurz pro nejrozšířenější mobilní platformu od základů až po hotovou aplikaci. Kurzy online marketingu Kromě výše uvedených online kurzů však máme další plány. Připravujeme také kurzy na různá témata z online marketingu. Uvědomujeme si, že právě toto je oblast, bez které se v informačních technologiích neobejdeš. Chceme, abys také uměl prodat a zpropagovat svůj nápad, svou webstránku nebo mobilní aplikaci, všechno to, co se u nás naučíš. S tím ti jistě pomohou naše připravované kurzy online marketingu, máš se na co těšit 😉 Všechny info a přihlašování do předplatného najdeš tu. Máš nějaké dotazy nebo nejasnosti? Klidně nám pošli email :)

Nezmeškej info o nových kurzech a speciálních nabídkách