Career Expo Praha 2024

8h 31min
Čas
9
Kapitol
Programování
Kategorie
-
Hodnocení
Začátečník
Level
český
Jazyk kurzu

Popis online kurzu Career Expo Praha 2024

Prohlédni si záznamy z přednášek z Career Expo Praha 2024, kde jsme zastřešili program Skill Lab zóny.

Toto jsou přednášky, které na tebe čekají:

Tereza Vaňková: Rekvalifikace do IT s podporou neziskovek

Přednáška poskytne praktické informace a inspiraci pro ty, kdo zvažují změnu kariéry směrem k IT. Tereza sdílí své zkušenosti s neziskovými organizacemi, které se zaměřují na rekvalifikaci, a ukazuje, jakým způsobem mohou tyto iniciativy podpořit a usnadnit proces přechodu do technologického sektoru. Účastníci se dozvědí o konkrétních možnostech, které neziskovky nabízejí, a jak je využít pro úspěšnou a podporovanou rekvalifikaci.

David Duc, Dalibor Herbich: 10 principů úspěšného TikToku

’10 principů úspěšného TikToku’ vám ukáže, jak na TikToku zaujmout lidi, kteří mohou být vaši budoucí zaměstnanci, zákazníci nebo fanoušci. Zjistíte, jak dělat videa, která si lidé rádi pustí a sdílejí. Přijďte se naučit, jak na této platformě uspět, a to vše jednoduše a srozumitelně.

Libor Mattuš: Objevte tajemství dlouhověkosti

Chcete objevit tajemství dlouhověkosti a udělat další krok ke kvalitnějšímu a zdravému životu? Na přednášce se budeme věnovat konceptům biohackingu a chladové terapie, které může každý účastník ihned začlenit do svého každodenního života, aby dosáhl optimálního zdraví a vitality.. Během přednášky budeme prozkoumávat různé metody a techniky a tipy, které mohou přispět k zdravému životnímu stylu a prodloužení životního věku. 

Pavel Matějíček: Jak chránit svá data

Ve světě, kde kybernetické hrozby číhají za každým rohem, nás v přednášce ’Jak chránit svoje data’ čeká dobrodružství skrze labyrint nejnovějších výzev v IT bezpečnosti. Ponoříme se do tajů sociálního inženýrství a prozkoumáme špičkový hardware, který mají útočníci v rukávu.

Dáme spotlight na umělou inteligenci, našeho nejnovějšího spojence v bitvě proti stále chytřejším kybernetickým vetřelcům, a podíváme se, jak proaktivní obrana a osvěta může udělat z digitálního světa bezpečnější místo.

Připravte se na cestu plnou insider tipů a nejžhavějších trendů v ochraně dat, abyste mohli chránit své digitální poklady a nechat své firemní i osobní informace v bezpečí. 

Rastislav Kiavčin: Social media jak je známe končí. A značky na nich shoří!

Značek se lidé na sítích boje. 99% z nich už nikdy nikoho na sítích neosloví a jednomu procentu to pořád funguje – kdo je to 1% a co dělat, aby tam byla i naše značka?

Julie Šislerová: Kam kráčí Metaverse a AI?

V jakém stádiu je vývoj metaverse a jakou roli sehraje v jeho budoucnosti AI?
Prvotní nadšení kolem metaverse rychle opadlo a nyní přichází vystřízlivění. V jakém stádiu je vývoj metaverse a jakou roli sehraje v jeho budoucnosti AI?

Pavel Cahlík: Z nuly na brand v praxi 

Přijďte objevit, jak za jednu hodinu proměnit váš přístup k osobní a firemní značce. Náš workshop vám ukáže, jak se odlišit, komunikovat svou jedinečnost a zaujmout potenciální zaměstnavatele, zaměstnance či partnery. Staňte se nezapomenutelní v davu díky osvědčeným tipům z praxe.

Lukáš Barda: Jak zůstat digitální a umět se odpojit

Technologie mají nad naším životem obrovskou moc – můžou nám hodně pomoci ale také hodně uškodit. Naučím vás, jak je využívat efektivně a najít rovnováhu mezi online a offline světem. Zjistíte, jak si nastavit hranice mezi prací a soukromím. Podíváme na to, jak se naučit používat digitální technologie jen ve chvíli, kdy to dává smysl. Jak si udělat digitální pořádek. A jak docílit digitálního detoxu, když je to třeba.

Andrea Bohačíková: Rodičovská není brzda pro vaší kariéru, když nechcete! Aneb jak najít svou práci snů a sama sebe. 

V rámci této inspirací nabité přednášky se dozvíte konkrétní tipy, triky a hlavně akční kroky, k tomu jak využít rodičovskou dovolenou ke svému růstu, naplánovat si a zvládnout návrat do práce, nebo změnit svůj aktuální obor abyste našly/i práci svých snů a dokázaly/i tak skloubit rodinu s kariérou. 

Seznam kapitol

Den 1
01 Tereza Vaňková: Rekvalifikace do IT s podporou neziskovek
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
02 David Duc, Dalibor Herbich: 10 principů úspěšného TikToku
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
03 Libor Mattuš: Objevte tajemství dlouhověkosti
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
04 Pavel Matějíček: Jak chránit svá data
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Den 2
01 Rastislav Kiavčin: Social media jak je známe končí. A značky na nich shoří!
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
02 Julie Šislerová: Kam kráčí Metaverse a AI?
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
03 Pavel Cahlík: Z nuly na brand v praxi
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
04 Lukáš Barda: Jak zůstat digitální a umět se odpojit
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
05 Andrea Bohačíková: Rodičovská není brzda pro vaší kariéru, když nechcete!
Dostupné pouze po zakoupení přístupu

Podívej se i na tyto kurzy

13 Online kurzů
2 Příspěvků
Přejít na kanál

Rekvalifikovat se dnes může každý

Ať už jsi zaměstnaný, OSVČ nebo teprve hledáš práci, jsi tu správně. Nakopni svou kariéru pomocí vzdělávacího programu v oboru, který tě zajímá.