Nebo objednat jen tento kurz za 799,00 Kč

Základy prezentačních dovedností

0h 42m 17s
Čas
13
Kapitol
1 327
Studentů
4.6
Hodnocení
Začátečník
Level
slovenský
Jazyk kurzu

Popis online kurzu prezentačních zručností

Prezentační dovednosti nebo mluvení před lidmi je dovednost, kterou většina z nás alespoň občas v životě potřebuje. Pokud zažíváš před prezentací trému a stres, tento kurz je pro tebe. V kurzu se naučíš, že tréma nemusí pro tebe být překážkou dobré prezentace. Právě naopak. Prezentování je dovednost jako jakákoli jiná, což znamená, že si ji můžeme osvojit a dokážeme se v ní tréninkem zdokonalovat. Kurz Prezentační dovednosti nabídne několik osvědčených postupů, jak zlepšit tvé vystupování před lidmi. Pomůže ti zbavit se stresu a trémy, zjistíš, co máš dělat během prezentace s rukama, jak nejlépe využívat svůj hlas, jak se pohybovat po pódiu, jak pracovat s publikem, jak zakomponovat do své prezentace příběh nebo jakou strukturu by měl mít tvůj projev.

Kurz připravil Andrej Mažáry – lídr slovenských Toastmasters a středoevropský šampion v řečnických improvizacích. Toastmasters je globální organizace, která se věnuje řečnictví. Jejich kluby se nacházejí po celém světě. Andrej je jeden z nejlepších řečníků a trenérů řečnictví na Slovensku. Pokud si netroufáš nebo nemáš čas navštěvovat řečnický klub, nezoufej – prezentování se dá trénovat i doma před zrcadlem nebo v okruhu tvých nejbližších. Tento kurz ti nabízí základní principy a rady, jak začít. Po jeho absolvování a trochu tréninku dokážeš výrazně zlepšit své prezentační dovednosti.

Co se naučíš?

 • jak pracovat s hlasem během řečnění,
 • jak udržovat oční kontakt s publikem,
 • jaká gesta používat,
 • jak se pohybovat po pódiu,
 • jak se připravit na prezentaci,
 • jaká má být struktura projevu,
 • jak získat pozornost tvého publika,
 • jak překonat stres z vystupování,
 • jakou sílu má příběh v řečnění,
 • další tipy na vystupování před publikem.

Pro koho je kurz určený?

Kurz je určen i pro tebe, pokud ti dělá problém vystupování před publikem bez ohledu na věk nebo profesi. Je možné, že potřebuješ dělat prezentace v práci nebo ve škole či odprezentovat své myšlenky na týmové poradě, ale neumíš překonat počáteční stres. Kurz je také pro ty, kteří s prezentováním nemají velké problémy, ale hledají způsob, jak by se mohli ještě zlepšit.

Co všechno dostaneš

 • 13 videotutoriálů,
 • certifikát o absolvování kurzu,
 • garance vrácení peněz do 14 dnů v případě, že s kurzem nebudeš spokojený.
Online kurz Základy prezentačních dovedností je možné

Seznam kapitol

Úvod
1.1 Promo
Dostupné v ukázce kurzu
1.2 Úvod
Dostupné v ukázce kurzu
Obsah kurzu
2.1 Hlas a artikulácia
Dostupné v ukázce kurzu
2.2 Očný kontakt
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.3 Reč tela
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.4 Práca v priestore
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.5 Čo a pre koho
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.6 Príprava
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.7 Štruktúra prejavu
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.8 Prečo je úvod a záver dôležitý
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.9 Získanie a udržanie si pozornosti
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.10 Sila príbehu
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.11 Prekonanie stresu
Dostupné pouze po zakoupení přístupu

Hodnocení kurzu

Základy prezentačních dovedností

Dobry den, dakujem za podnetny kurz, avsak mam pocit, ze kurz minul cielovu skupinu e-learningov dostupnych na Learn2code. Mam dojem, ze kurz bol viac venovany tomu, ako sa stat speakrom ako tomu, ako dokazat odprezentovat svoju pracu. (co je podla mna pripad vacsiny zaujemcov o kurzy, ktore na Learn2code ponukate.) V kurze mi chyba prakticke zameranie na prezentaciu projektu, ktora sa odohrava v interieri firmy, pripadne online. Uvitala by som, keby ste sprostredkovali informacie o tom ako prezentovat online, ako vystavat svoju prezentaciu a ako ju nazivo citat (ci skor necitat), ako ju citat (ci skor necitat) online, aky styl reci vyuzivat pri prezentacii, ktoru prezentujem kolegom/ na business stretnuti s klientom/ na business stretnuti s dodavatelom (napriklad reklamnou agenturou)/ pripadne aky styl reci vyuzivat, ked prezentujem manazmentu projekt/ dosiahnute vysledky. Na zaver Vasho kurzu mi chyba zopar zaverecnych suhrnnych slov. Zaroven by som rada dala podnet pre vytvorenie kurzu, AKO NAPISAT/POVEDAT niekomu FEEDBACK, tak aby bol konstruktivny a aby rozvijal diskusiu a kreativitu, a nie hodnotil a demotivoval. Ako komunikovat feedback vramci timu, ako komunikovat smerom k nadriadenemu, ako komunikovat a odprezentovat pripomienky agenture/ klientovi/... Aku rec tela pritom vyuzivat, ci nevyuzivat, ako formulovat pisomny prejav. Ako sediet/nesediet pri prezentovani za stolom, ako spolupracovat pri prezentacii, ked prezentuju viaceri jednu vec (tipy a triky), doplnit prakticke ukazky k hovorenemu slovu. Velmi pekne dakujem Zelam pekny den Michaela

Michaela M.

Pozri aj tieto kurzy

Andrej Mažáry
prezentačné zručnosti