Jsi nezaměstnaný, nebo hledáš novou práci?

Tak jsi tady správně! Díky našim online kurzům se umíš připravit na nejžádanější pozice na trhu. A to vše ZDARMA!

Zobrazit kurzy

Jak to funguje?

1.

Dotazník

Vyplň nám krátký dotazník, abychom Tě lépe poznali, v jaké situaci se nacházíš a jaké máš potřeby.

2.

Kariérní poradce

Náš kariérní poradce se s tebou spojí a společně naplánujete další postup v oblasti vzdělávání a hledání nové práce.

3.

Mentoring

Během celého procesu Tě budeme mentorovat, abychom dosáhli společně vytyčeného cíle, najít lepší práci.

Co získáváš

Vybrat si správný směr v kariéře je klíčové a my ti s tím pomůžeme. Kromě přístupu do špičkového online vzdělávání, díky kterému můžeš vylepšit své dovednosti a zvýšit svou hodnotu na trhu práce získáváš také mentoring a individuální poradenství.

Online vzdělávání

Poradenství a mentoring

Novou práci

Mám zájem o kurz

Každého budeme kontaktovať individuálne.

FAQ

Co jsou rekvalifikační kurzy?

Rekvalifikací rozumíme přípravu uchazečů o zaměstnání k uplatnění se na trhu práce s cílem získat nové znalosti, schopnosti nebo dovednosti ve vzdělávacím kurzu.

Pro koho je KOMPAS+ určen?

Projekt KOMPAS+ je určný pro nezaměstnané, kteří jsou evidováni na úřadu práce, sociálních věcí a rodiny jako uchazeči o zaměstnání. Cílem je získat a získat nové znalosti a dovednosti prostřednictvím kompetenčního kurzu nebo kurzů, které si můžeš vybrat na naší stránce s nabídkou online kurzů.

Proč absolvovat kurzy přes KOMPAS+?

Kromě získaných znalostí a dovedností mají nezaměstnaní evidovaní na úřadu práce možnost vzdělávat se u nás prostřednictvím KOMPAS+ kompetenčních kurzů zcela bezplatně. Proto neváhej, využij této šance a kontaktuj nás.

Jak postupovat, pokud chci kurzy zdarma přes KOMPAS+?

Nejprve si vyber online kurzy, které chceš absolvovat. Pokud se neumíš rozhodnout pro správné kurzy, s výběrem ti rádi pomůžeme. Dále nás kontaktuj prostřednictvím formuláře na této stránce nebo emailem a pošli nám kontaktní údaje: jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště. My ti následně připravíme a doručíme žádost KOMPAS+. Vyplněnou žádost KOMPAS+ je třeba podat u příslušného úřadu práce v dostatečném předstihu pro začátkem online kurzu.

Na co si dávat pozor při kompetenčních KOMPAS+ kurzech?

Žádost KOMPAS+ je třeba doručit úřadu práce včas. Po celou dobu trvání kompetenčního kurzu je třeba být evidován jako nezaměstnaný. Pokud si během kurzu najdeš práci nebo tě z evidence vyřadí, neprodleně nás o tom informuj.

Které kurzy můžu absolvovat přes KOMPAS+?

Všechny naše online kurzy splňují požadavky úřadu práce a lze je absolvovat přes projekt KOMPAS+.

Co získám po absolvování kompetenčního kurzu KOMPAS+?

Získáš kvalitní online vzdělávání na míru podle tvých představ, které ti pomůže získat novou práci. Samozřejmostí je také certifikát o absolvování online kurzu.

Proč absolvovat kompetenční kurz KOMPAS+ ve Skillmea?

Garantujeme vysokou kvalitu online kurzů, které jsou pravidelně aktualizovány. 100% z ceny proplatí úřad práce a ty jako účastník kurzů neplatíš předem nic. Díky našim online kurzům získáš znalosti a vzdělání, které jsou trvanlivé a umožní ti najít novou práci.