Profesia days Bratislava 2024

6h 52min
Čas
8
Kapitol
Seberozvoj
Kategorie
-
Hodnocení
Začátečník
Level
slovenský
Jazyk kurzu
Na Profesia days Bratislava 2024 ve Skill Lab přednáškové místnosti zazněly tyto přednášky, ty si je nyní můžeš prohlédnout z pohodlí domova.

Tomáš Petrek: Kroky k úspěšné značce


Tomáš je CEO mezinárodního brandingového studia GoBigname, ve kterém pomáhá investorům, zakladatelům a marketingovým manažerům evolvovat a škálovat jejich značky na zahraniční trhy. Během své více než 10leté historie vytvořil tým GoBigname více než 250 názvů, vizuálních identit a strategií značek od začínajících startupů, přes rodinné firmy a SMEs až po značky s miliony zákazníků po celém světě.


Na přednášce tě čekají lekce z více než 250 brandingových projektů. Poznáš principy a příklady úspěšných značek, které dokážou růst nejen na svých trzích, ale jsou atraktivní i globální. Podíváme se zejména na tyto oblasti:

  • Jaké jsou nejdražší chyby, kterých se firmy dopouštějí při budování značky?
  • Jaké jsou klíčové faktory růstu značky?
  • Jak vybrat kódy své značky?
  • Která část brandingu má největší vliv na tržní podíl?
  • Která část brandingu zvyšuje možnost získání nových zákazníků?

Andrej Mažáry: Jak připravit inspirativní prezentaci


Andrej Mažáry je trenér a lídr pro osobnostní a pracovní růst a spoluzakladatel řečnického klubu Toastmasters. Andrej učí lidi, jak zdravě komunikovat a jak vytvářet a zvelebovat své vztahy. Hlavní nástroj který používá je Power Training. Profesionální zkušenosti získal během několikaleté praxe obchodníka, teamleadra a sales trenéra v odvětví multi-level marketingu, online marketingu, direct marketingu a IT.

Co se dozvíš na přednášce? Mnozí lidé nevědí, jaký je rozdíl mezi inspirací a motivací. Ano, není to totéž. Když si je zaměníte, pak se pravděpodobně stane, že nedosáhnete očekávaného výsledku. Chceš vědět jak na to? Přijď na tuto přednášku.

Marek Trubač: První dojem nemá druhý pokus


Marek Trubač má více než 20leté zkušenosti v oblasti komunikace, médií a PR. Celých deset let působil jako mluvčí prezidenta Slovenské republiky, kde po předchozí dekádě působení v mediální oblasti (TV a rozhlasový moderátor a reportér) získal i odborné a praktické znalosti z oblasti diplomatického protokolu a společenské etikety. Věnuje se poradenství, konzultacím, odborným přednáškám a školením v oblasti komunikace, vystupování na veřejnosti, protokolu & etikety.

Info o přednášce: Přednáška se zaměřuje na důležitost prvního dojmu v osobním i profesionálním životě. Poznejte, jak správně budovat první dojem a proč je klíčový pro úspěch ve vztazích a kariéře. Získejte užitečné tipy a techniky k tomu, jak vytvořit pozitivní první dojem a ovlivnit své okolí vždy od první chvíle.

Róbert Barcík: Vezme mi umělá inteligence práci?


Robert je Datový vědec a uznávaný pedagog, již léta vnímá potenciál umělé inteligence a dokáže měnit komplexní data na hodnotné informace. Díky mnohaletým zkušenostem s vyučováním desítek tisíc studentů po celém světě má Robert jedinečný talent přetavit složité myšlenky do srozumitelného obsahu a zpřístupnit je tak široké veřejnosti.

Tato přednáška se zabývá otázkou, zda nám rozvoj umělé inteligence (AI) vezme práci. Prozkoumejte vliv AI na trh práce a diskutujte o možných důsledcích automatizace na zaměstnanost. Získejte hlubší porozumění problematice, která ovlivňuje mnoho odvětví, a prozkoumejte způsoby, jak se přizpůsobit změně.

Diana Nagyová: Jak na efektivní vzdělávání z pohledu neurovědy 


Diana je zakladatelka a CEO online jazykové školy Oktava Academy s osmiletými zkušenostmi s výukou jazyků. Vášnivě hledá způsoby, jak přizpůsobit výuku jazyků podle potřeb a vlastností každého studenta. Pomáhá společnostem a jednotlivcům dosahovat jejich cílů řešením jazykových bariér.

Dianina přednáška se zaměřuje na pochopení, jak funguje náš mozek při učení a jak tuto znalost využít k efektivnímu vzdělávání. Sledujte, jak neurověda nabízí cenné nástroje a strategie pro zlepšení učení a pamatování si informací. Buďte připraveni zvýšit svoji produktivitu a úspěch ve vzdělávání.

Libor Toporcer: Trendy v online marketingu


Libor se v agentuře Invelity se věnuje komplexnímu plánování a budování strategií našich klientů. Vyznačuje se komplexním přístupem ke správě online marketingových kampaní našich klientů. Jeho hlavní náplní práce je přinášet strategický dohled nad celým projektem.

Zajímá vás, co všechno nového se děje ve světě marketingu? Dozvíte se například o vlivu umělé inteligence na práci ao novinkách na sociálních sítích, které mění způsob, jakým značky komunikují a angažují se se svou cílovou skupinou a spoustu dalších informací. Získejte cenné poznatky, které také vám pomohou uplatnit se v oblasti marketingu.

Samira Ghanemová: 10 častých chyb při učení se cizímu jazyku 


Samira má 10 letou praxi s výukou angličtiny. Zaměřuje se na všeobecnou angličtinu a vede studenty k tomu, aby odstranili blok z mluvení. Během studia na vysoké škole stážovala na škole Brandon Hall High school (Atlanta, Georgia) jako asistentka učitelů. Dnes poskytuje individuální výuku online a tvoří videa na YouTube. Můžete mě najít na stránce www.spikuj.sk nebo na jejím mém YouTube kanálu.

V přednášce se podíváme na 10 častých chyb při učení se cizímu jazyku a projdeme si tipy, které nám pomohou najet na efektivnější studium. Odpovíme si na otázky, jak, proč ještě anglicky nemluvíte, kdy má smysl vycestovat kvůli jazyku do zahraničí a zda je pro vás vhodnější výuka se slovenským učitelem angličtiny nebo rodilým mluvčím. Na konci si ukážeme 10 častých chyb, které nastávají u slovenských studentů při doslovném překladu do angličtiny.

Panelová diskusia s Denisom Kováčom (Mozgová atletika)


Denis pred 3 rokmi založil spolu so svojím bratom podcast a vzdelávací projekt Mozgová atletika, kde sa venujú popularizácií vedeckých, psychologických a edukačných tém, okorenených primitívnym humorom. Dnes má podcast viac ako 5 miliónov vypočutí a v roku 2023 sa stal 2. najobľúbenejším podcastom na Slovensku podľa Apple podcast. Denis rovnako pôsobí s projektom na sociálnych sieťach a v roku 2023 sa stal najdôveryhodnejším influencerom v online svete na Slovensku a bol zaradený do rebríčka Forbers 30 pod 30. Vydal tiež knihu (A)Sociálne prasa, ktorá sa stala bestsellerom a predala už viac ako 7 tisíc kusov. 

Filip Škultéty: Ako byť prvý v Google vyhľadávači


Filip je zakladateľ SEO agentúry Glidy a spoluzakladateľ ferovepzp.sk. Prednáša na FMK UCM v Trnave a vedie rôzne školenia z oblasti výkonnostného online marketingu. Jeho špecializácia je najmä v SEO, ktorému sa venuje už vyše 13 rokov. 

Na čo sa pozrieme vo Filipovej prednáške? Viac ako 35% ľudí, ktorí vyhľadávajú na Google navštívi 1. výsledok. Ako sa tam so svojím webom dostať a udržať? To sa dozviete na tejto úvodnej prednáške do sveta optimalizácie pre vyhľadávače. 

Seznam kapitol

Deň 1 (24. apríl 2024)
Tomáš Petrek: Kroky k úspešnej značke
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Marek Trubač: Prvý dojem nemá druhý pokus
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Róbert Barcík: Vezme mi umelá inteligencia prácu?
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Diana Nagyová: Ako na efektívne vzdelávanie z pohľadu neurovedy
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Deň 2 (25. apríl 2024)
Libor Toporcer: Trendy v online marketingu
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Samira Ghanemová: 10 častých chýb pri učení sa cudzieho jazyka
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Diskusia s Denisom Kováčom (Mozgová atletika)
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
Filip Škultéty: Ako byť prvý v Google vyhľadávači
Dostupné pouze po zakoupení přístupu

Podívej se i na tyto kurzy

8 Online kurzů
2 Příspěvků
Přejít na kanál