Zpět na blog
Ostatní

Nastartuj svou kariéru v IT na našich kurzech

Skillmea
05.06.2015
2 minuty čtení
Nastartuj svou kariéru v IT na našich kurzech
Řešil jsi už někdy reálný projekt na nějakém kurzu s možností vydělat si při tom peníze? Ano, dobře čteš, není to žádný vtip, totiž absolventka našeho kurzu  Visual Design  se svým závěrečným projektem úspěšně odstartovala svoji kariéru v grafickém designu.

Jednoho dne se nám ozval klient, abychom pro něj vytvořili firemní logo. Navrhli jsme mu, že si vyzkoušíme zakázku posunout našim studentům z kurzu, aby v rámci závěrečného projektu vytvořili logo na základě specifikace. Souhlasil.


Toto je vítězné logo:
Vítězné logo
Když jsme poprvé viděli hotové projekty, zůstali jsme mile překvapeni – všechny měli vysokou úroveň, odrazily se na nich týdny učení. O kvalitě prací svědčí také fakt, že klient si nakonec vybíral ze tří návrhů své nové firemní logo. Samozřejmě, autorka loga, tedy absolventka našeho kurzu byla i finančně odměněna. Myslím si, že každá strana byla maximálně spokojena: klient obdržel vysněné nové logo a náš absolvent si vydělal první peníze znalostmi nabytými během kurzu. Co víc si přát?


Zbývající loga:
Pokud jsi doposud váhal s přihlášením se na jeden z našich kurzů, doufáme, že jsme tě dokonale přesvědčili. Možná ty budeš dalším úspěšným absolventem, který si z kurzu odnese hotový projekt do svého portfolia. Pokud máš zájem o vytvoření loga nebo nového webu a chceš využít našich šikovných studentů, určitě se  nám ozvi  ;)


Pojď, přidej se k nám a posuň své skills na 
L2C  úroveň! 
Skillmea
🥇 Sme jednotka v online vzdelávaní na Slovensku.
Na našom webe nájdeš viac ako 300 rôznych videokurzov z oblastí ako programovanie, tvorba hier, testovanie softwaru, grafika, UX dizajn, online marketing, MS Office a pod. 
Vyber si kurz, ktorý ťa posunie vpred ⏩

Mohlo by tě zajímat

Ukázky prací studentů kurzu Web Designer II.
Ostatní
10.03.2015
Skillmea

Ukázky prací studentů kurzu Web Designer II.

V našem předchozím blog postu jsme vám ukázali weby, které vytvořili studenti kurzu Web Designer v Košicích. Dnes si prohlédněte další ukázky prací našich studentů, tentokrát z bratislavského a žilinského kurzu Web Designer. Weby jsou vytvořeny s použitím HTML, CSS a JavaScriptu/jQuery, v některých případech je to i CSS preprocesor SASS. Konkrétní ukázky prací [Image] Filip udělal takový web pro svou přepravní společnost[Image]Tuto hypoteční kalkulačku vytvořil během 3měsíčního kurzu Tomáš[Image][Image]Již 24. března 2015 začíná další bratislavský kurz webdesignu pro začátečníky s Romanem Hraškem / yablkem, na kterém se naučíte tvořit webové stránky s použitím HTML, CSS a jQuery. Bližší info a přihlášku naleznete na  https://skillmea.sk . Kurz Web Designer od dubna 2015 otevíráme iv Košicích, informace o kurzu a přihlášku je naleznete na  tomto linku . Máte-li nějaké dotazy ke konkrétním webům nebo ke kurzu, napište je do komentářů.
Ukázky prací studentů kurzu Web Designer
Ostatní
18.01.2015
Skillmea

Ukázky prací studentů kurzu Web Designer

Prohlédněte si ukázky prací studentů našeho košického  kurzu Web Designer , kteří během 72 hodin na kurzu a dalších desítek hodin strávených samostudiem a zkoušením, vytvořili tyto weby. Studenti neměli téměř žádné předchozí zkušenosti s tvorbou webů, takže pod vedením lektora  Matúše  odvedli opravdu skvělou práci. První měsíc se věnovaly jen HTML a CSS, neboli úlným základům, na kterých stojí každá webstránka. V dalším měsíci weby přizpůsobily pro prohlížení na mobilních zařízeních, jelikož v současnosti již téměř 50% uživatelů přistupuje na web z tabletů nebo mobilů. Poslední 3. měsíc jsme se věnovali JavaScriptu a jQuery, pomocí kterých jsou webové stránky oživeny různými animacemi a efekty. 2 studenti získali námi avizovanou  stáž u lektora Matúše , takže budou na denní bázi v kontaktu s kódováním a prací na reálných projektech. Všem držíme palce ve svém dalším rozvoji, spoustu dobrých webů a spokojených klientů ;)  Konkrétní ukázky prací[Image] Personální stránka Matouše[Image] Matoušův web pro SKI Dubovice[Image] Mirka vytvořila web pro chovatelskou stanici[Image] Petrin web zprostředkovává práci pro zdravotní sestry[Image] Zuzanin web je zaměřen na projekci a realizaci zahrad Pokud se chceš také naučit tvořit webové stránky od úplných základů, v Košicích budeme otevírat další kurz. Stačí se nezávazně  přihlásit  a počkat na zveřejnění termínu ;)
Po kurzu Web Designer hned na stáž do Wezeo
Ostatní
16.10.2014
Skillmea

Po kurzu Web Designer hned na stáž do Wezeo

Úspěšní absolventi kurzu Web Designer v Bratislavě mají možnost po skončení kurzu absolvovat 2-měsíční stáž ve Wezeo . Jedná se o technologickou firmu zaměřenou převážně na vývoj webů a mobilních aplikací, jejich klienty jsou největší slovenské firmy a reklamní agentury, ale i státní instituce a malé firmy. Pokud budeš opravdu dobrý/á, dostaneš pracovní nabídku a možnost posunout se ve své kariéře o velký krok vpřed. Yablko  tě za 3 měsíce naučí vše z HTML, CSS a jQuery, co budeš potřebovat k tomu, abys uměl/a samostatně vytvořit namakané weby. Od Wezea dostaneš zadání, které vypracuješ a oni si vyberou nejlepší. Potom si tě za 2 měsíce oťukají na reálných projektech a když se osvědčíš a ukážeš, že na to máš, pracovní nabídka je tvoje :) Pokud tě to zaujalo, není co řešit. Přihlas se na  kurz , dej do toho všechno a po 3 měsících můžeš začít makat na super webových projektech.[Image]

Nezmeškej info o nových kurzech a speciálních nabídkách