Google Apps

V online kurzech Google Aps tě naučíme efektivně vyhledávat informace pro různé účely a používat office aplikace od Google. Osvojíš si práci s Gmailem, Workspace, Kalendářem či Formuláři.

Online kurzy Google aplikací


Google aplikace jsou souborem nástrojů a služeb poskytovaných společností Google, které umožňují uživatelům efektivně komunikovat, spolupracovat a spravovat informace online. Mezi nejpopulárnější Google aplikace patří Google Sheets, Docs Google, Google Slides, Google Drive a Gmail, které nabízejí flexibilní a přístupná řešení pro osobní i pracovní použití.

V těchto online kurzech se naučíte používat všechny Google aplikace, především Google Sheets, Google Docs, Google Slides, Google Kalendář, Google Formuláře a Gmail.


Co se naučíte v online kurzech Google aplikacíNaše online kurzy Google aplikací jsou navrženy tak, aby vám poskytly komplexní vzdělání v používání těchto výkonných nástrojů. V rámci těchto kurzů se naučíte:

 • Základy Google aplikací – Naučíte se pracovat s různými Google aplikacemi, včetně Google Sheets, Google Docs, Google Slides, Google Drive a Gmail, a získáte základní dovednosti potřebné pro jejich efektivní využití.
 • Google Sheets – Získáte dovednosti v tvorbě a úpravě tabulek, využívání funkcí a vzorců, tvorbě grafů a diagramů a zpracování dat.
 • Google Docs – Naučíte se efektivně vytvářet a upravovat textové dokumenty, využívat formátování a šablony, a spolupracovat na dokumentech v reálném čase.
 • Google Slides – Získáte schopnosti v tvorbě profesionálních prezentací, včetně přidávání animací, grafů a multimediálního obsahu.
 • Google Workspace – Naučíte se spravovat a organizovat soubory a složky, sdílet a spolupracovat na dokumentech a využívat rozšířené možnosti ukládání a zálohování dat.
 • Gmail a komunikace – Získáte pokročilé dovednosti v používání Gmailu, včetně správy e-mailů, vytváření filtrů a štítků a integrace s jinými Google aplikacemi.
 • Automatizace a rozšíření – Naučíte se využívat různé doplňky a nástroje k automatizaci úkolů a zefektivnění práce s Google aplikacemi.


Pro koho jsou kurzy Google aplikací určenyNaše online kurzy Google aplikací jsou určeny pro různé cílové skupiny:

 • Kancelářských pracovníků a administrativních asistentů – Pro ty, kteří potřebují zlepšit své dovednosti v práci s Google aplikacemi na každodenní úkoly.
 • Studenty a pedagogy – Pro ty, kteří chtějí efektivně využívat Google aplikace v akademickém prostředí pro zpracování a sdílení informací.
 • Podnikatelů a manažerů – Pro ty, kteří potřebují efektivní nástroje pro správu, organizaci a spolupráci v rámci svých týmů.
 • Freelancery a konzultanty – Pro jednotlivce, kteří poskytují profesionální služby a potřebují flexibilní a výkonné nástroje pro práci s klienty a projekty.
 • Každý, kdo se chce naučit pracovat s Google aplikacemi – Pro každého, kdo chce získat praktické dovednosti v používání Google aplikací pro osobní nebo profesionální účely.Investujte do svého vzdělání a osvojte si dovednosti potřebné pro efektivní využívání Google aplikací. Naše online kurzy vám poskytnou praktické a teoretické znalosti, které vám umožní maximálně využívat potenciál Google aplikací. Přihlaste se ještě dnes a naučte se ovládat Google aplikace.